Příspěvky uživatele - 75.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 5000 problém, 30.9.2020
vymente fajku za plastovu... alebo kompresi...
Nahradne diely s ciny, 28.9.2020
Ahojte mam 10r kosacku dolmar s moztorom BaS675 a mam odlomeny drziak na lopatku vzduchu ktory je na carbulatory. a chcem sa pozriet na karbon pri valci, pieste a ventilov. preto potrebujem diely ale u nas su drahe. Tu stoji sada tesneni 35e v... celý příspěvek >
Jak nabrousit pilový kotouč ke křovinořezu, 9.8.2020
ahoj, ja to brusim pilnikom priebezne, stale musite rovnak potiahnut kazdu starnu od najviac poskodeneho zubu, napr3x alebo 6x podla toho kolko date jeden zub musite dat na tolko x ppretiahnut aj dobry zub. pilnik na retaze. ak neviete uhol kupte si... celý příspěvek >
Jakou sekáčku?, 7.7.2020 Obsahuje fotku
ahoj, ja som po dlhom vyberani kosacky nakoniec kupil AL-KO Premium 520 SP-H za 405e s olejom aj na vymenu. cena super bo som kupoval 2 jedna pre kamarata predaca super len tam nalial okolo 0,6l oleja a ma ist len 0,4l pre novy motor kde ide... celý příspěvek >
Hecht Kendo C 34 M, 3.6.2020 Obsahuje fotku
Mal som cest odskusat v jeden den na jednom mieste, lebo ak som vyberal korvinorez tak ma nahovarali na lacnu cinu co ma kamarat MTD tesco ,svagor hecht a chvalia to :D, a ja moj novy Dolmar MS-430.4 U za super cenu 380e s olejom zaca hlava... celý příspěvek >
Kosacka na zahradu, 2.6.2020
Ahojte, vyberam novu kosacku, na zahradu 2600 m2 rovina. kosti budem tak 1800m2 ale mozno pribudne k tomu susedny pozemok o rozlohe 1300m2   1: 580euro  STIGA Combi 55 SVQ B Typ motora motor Briggs&Stratton 750 EX Series,... celý příspěvek >
Benzinove cerpadlo na vodu, 24.4.2020
Zdravim, zhanam spolahlive cerpadlo na cerpanie vody s potoku do 100l nadrze a nasledne ju preveziem na zavlahu na pozemok. Viete mi dake doporucit spolahlive? Pokukujem po DOLMAR MP-245.4 Z. Viem ho mat za 260e je lahke ale ma len 110l... celý příspěvek >
Co to je?, 30.1.2020 Obsahuje fotku
Konare-marhula- puciky. od kamarata som dostal takyto strom, je chory?preco su puciky tak naliate? Korene- slivka - co je je ta hluza pri korenoch? kupil som to vo skolke, povedane mi bolo ze to mam len odsrihnut, ak som to urobil, nebol to... celý příspěvek >
Zázvor a jeho pěstování, 23.1.2020
Dobry den, mate niekto nove skusenosti? chcel by som ho pestovat.  DAKUJEM
Hotel pre hmyz, 18.1.2020
A srne sa tam mozu tiez nastahovat, to by som nerad...??? Ak by som zobral kus metrovice. o dakom vecom priemre a do neho ponavrtaval diery malo by to daky ucinik?
Hotel pre hmyz, 18.1.2020
Ahojte.  Zalozil som si ovocny sad. 40stromov pre rodinu  Mate skusenosti s hotel pre hmyz, na internete je toho vela. ale osobne skusenosti ma zaujimaju.  Ci mi to pomoze pri pestovani bio. ak nechcem vela striekat... celý příspěvek >
Postreky aplikacia, 18.1.2020
Dakujem kazdemu za nazor. Pouzit 4 postreky a mat urodu je lepsie ako s obchodu kde su na jablku 21postrekov. Niekedy menej je viac.  Rozmyslal som aj nad hotel pre hmyz. Nebude to kotraproduktivne, nenastahuje sa mi taj onen... celý příspěvek >
Postreky aplikacia, 17.1.2020
som s vychodneho slovenska. Vranov nad toplopu. dedin sacurov  Nadmorská výška 129 m n. m.  sromceky su od Plantexu...   takze az tak skoro strihat? mame tu zvlastne pocasie mrzne a pada dazd a vsetko naprza na... celý příspěvek >
Postreky aplikacia, 17.1.2020 Obsahuje fotku
Ahojte, som amater ale ucim sa a nerad robim chyby a necham si rad poradit co a ako ak nieco neviem. vytvoril som si sad pre rodiinu. oddych... povodne som nechel striekat a mat bio. ale ak to tak citam tak to tak nepojde.. na jeseň/ na... celý příspěvek >
Palenka z vína, 8.1.2020
kolko gramov morusoveho dreva na kolko litrov destilatu davate?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika