Příspěvky uživatele - 238.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak startovat?, 31.7.2008
Nemyslím si, že byla chyba pouze na vaší straně. Když jsem si přečetl návod k použití z kterého jste čerpal informace „jak stroj nastartovat“, kdybych se v branži nepohyboval, také bych v tom měl asi guláš. V návodě nazývají AC pumpu (ruční pumpička... celý příspěvek >
Jak startovat?, 30.7.2008
Po vašem druhém příspěvku mne napadlo jestli nehýbete páčkou sytiče přesně obráceně než byste měl. Naštěstí to byla taková maličkost. Sytič se aktivuje (zapíná) přepnutím sytičové páčky na symbol H. Je to vlastně mechanické zamezení (zredukování)... celý příspěvek >
Jak startovat?, 30.7.2008
Po tom to upřesnění se situace mění. Vysvětluji si to tak, že v momentálních vedrech motor vám naskočil i bez sytiče, to znamená že vám motor běží vlastně s vypnutým sytičem, což by bylo správné. Bylo by dobré si upřesnit co je vypnutý a co zapnutý... celý příspěvek >
Jak startovat?, 30.7.2008
V každém případě jste nedodržel bod 4. Z návodu je již patrno, že sytič se vypíná když motor stojí. Předpokládá se, že se zadusí přílišným množství paliva od sytiče. Potom se sytič vypne a start se opakuje. Motor se nechá chodem na volnoběh zahřát.
H 323 R, 28.7.2008
Jestli máte zájem, tak uveďte přesný typ stroje a o jaký bowden se jedná a já se Vám ve chvilce volna pokusím zjistit jak to s uvedeným bowdenem je.
I toto je Mountfield, 27.7.2008
Koukám se, že se najdou i lidé kteří uvažují logicky a nechají se spálit jenom jednou. Kdyby tak uvažovali všichni lidé, zisky z reklam by byly vážně ohroženy. Bohužel většina lidí uvažuje jinak a v tom je ten problém. Sice věc kterou koupil není dle... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 24.7.2008
Doporučuji firmu H.C.S., spol.s r.o. V pístech, kroužcích a válcích na mot. pily (HQ, Stihl, atd.) mají vcelku dobrý výběr, ale na křovinořezy jak jsem již psal, nevím nevím.
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 21.7.2008
Chápu docela vaše rozčarování. Jestli Garland vám odmítl záruční opravu, tak jste něco lidově podělal. Zkušenosti s Garlandem mám takové, že když neuzná záruku, tak to už musí být evidentní chyba obsluhy. Poslední dobou zvýšený výskyt zadřených... celý příspěvek >
Dvoutakt: Jak dlouho mů_e být připravený mix, 15.7.2008
No, je tu v tom trochu guláš. V některých návodech a mám dojem že jsem to viděl i u Partnera bylo psáno nepoužívat PHM starší 14 dní. Tím je mysleno že když namíchám dnes benzín s olejem třeba 50 : 1 tak za 14 dní vlivem některých složek v benzínu... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 14.7.2008
Jdu asi s křížkem po funuse, ale po přečtení tohoto vlákna bych jenom dodal, že z uvedených údajů zakladatele závada zadřené stihlky odpovídá závadě, která se projevuje ne zas tak zřídka. Tento problém už vznikl při montáži motoru, kdy pojistný... celý příspěvek >
Nová pila, 14.7.2008
Toto je adresa určená panu host - xxx.xxx.4.243 (?), 14.7.2008 11:09, ale pokud tam není podepsána přímo ČOI, nelze to brát zas tak vážně.
Nová pila, 14.7.2008
Pane host - xxx.xxx.98.195 (?), 12.7.2008 19:16, nebojte se, to se vše změní. U nás v Čechách před dvaceti léty byla situace obdobná, nyní v našem městečku vím pouze o dvou majitelích s křoviňáky Stihl.. Jeden z nich má zrovna 4mix a při amaterské... celý příspěvek >
Nová pila, 12.7.2008
Pane host - xxx.xxx.130.208 (?), 12.7.2008 10:58, s druhým odstavcem vašeho příspěvku nesouhlasím. Za léta servisování a běhání kolem něho musím naznat, že poruchovost pil Stihl se zvýšila. To nepočítám zadřené písty – válce, protože to přisuzuji na... celý příspěvek >
Partner B 325 - problém, 10.7.2008
Toto skončí asi stejně v servisu, protože to na maličkost nevypadá. Jestli ale chcete něco trochu zjistit sám, tak je dobré zjistit zda ty dvě poruchy spolu souvisejí. Odpojíte trubku od motorové části včetně hřídele (jak píšete kardanu) a pokusíte... celý příspěvek >
H 323 R, 8.7.2008
Zaujala mne tato informace - „Konkrétně k tomu uvedu, že mám od 3.6.2008 objednané ND a dnes je 7.7.2008 a ještě je nemám.“ - Není mi to zcela jasné, protože takovéto zkušenosti postrádám u jakékoliv značky. Konkrétně při kouknutí na sklad HQ tyto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika