Příspěvky uživatele - 238.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Existuje kovová žací hlava pro benzinový vyžínač?, 17.5.2008
Opět vaše úvaha není správná, což vám nevyčítám, jinak bych to tu nepsal. Viděl jsem to a to už snad 1000x. Vše začíná namotanou trávou která z axiální vůle lze docela dobře odstranit, ale horší je, že se bohužel dostane i do radiální vůle a... celý příspěvek >
Existuje kovová žací hlava pro benzinový vyžínač?, 17.5.2008
Ne. Je to podobná otázka jako kdybyste se ptal zda existuje levný řetěz, který se nemusí nikdy brousit a on zůstane vždy perfektně ostrý. Problém není v hlavě (aspoň ne v té plastové), ale v obsluze která stroj nikdy neočistí. Kovový šestihran se... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 26.4.2008
Mnohdy chutná i nedospělým.
Strihani svestky, 3.4.2008
Dobrý den, chci se zeptat odborníků, jak tvarovat a stříhat durancii polokmen. Dříve jsme měli na zahradě vysoké stromy durancií, jejichž boční větve se pod tíhou plodů lámaly. Rád bych strom udržel nižší. Je vhodná dutá koruna?? Díky
Několik dotazů, jak zacházet s motorovým křovinořezem, 22.3.2008 Obsahuje fotku
 Ahoj, mám nově křovinořez Marunaka TH 48 Dx Pro, je to moje první motorové nářadí (vše mám elektrické). Jsem rád, že v jiné diskuzi se tazatel ptal, jaký do toho lít olej. V manuálu opravdu nic není. Aktuálně tam dávám olej Homelite a podle... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika