Příspěvky uživatele - 230.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 24.8.2020
Dekuji panu walter  za pochvalu velice si toho vazim  a mam dobry pocit u srdicka   vasek 5
Paprika Rodrigo, 23.8.2020 Obsahuje fotku
První foto je originál paprika Saskia, která se mi zlomila. Je to jen pro přirovnání. Z 12ks dvousazenic Saskii mi polovina vyrostla kápiového typu (je to druhé foto), zřejmě se to přeopílilo. Záměna nemůže být, protože si vedu přesnou evidenci. I... celý příspěvek >
Liliovník Tulipánokvětý - usychání, 21.8.2020
Nejsem odborník jako Vy. Jsem laik, který se zajímá o to, co mu roste na zahradě. Jako malý žák ZŠ nám dříve paní (soudružka) teď paní učitelka přírodopisu říkávala, jak v naší obci roste vzácný strom, který pochází ze severní Ameriky a že ho... celý příspěvek >
Liliovník Tulipánokvětý - usychání, 20.8.2020 Obsahuje fotku
Pro pisatele solutan (161) - Liliovník je měřený 125cm od země a má obvod 368cm. Takže 200let starý strom by měl menší obvod. Co jsem našel na internetu obvod nad 368cm, tak je jich v česku asi 5ks. VASEK5
Liliovník Tulipánokvětý - usychání, 17.8.2020 Obsahuje fotku
Foto Liliovníku na naší zahradě stáří cca 370let je spíš na obtíž sousedům než nám... teď neřešíme zastřihání nebo řezaní větví. S každým větším větrem se polámou větve, protože jsou velmi křehké.
Rajčata pro rok 2020, 17.8.2020 Obsahuje fotku
Letos jsem koupil semena rajčat od české firmy Semo Maxi rajče Homestead jen na zkoušku. I když bylo špatné počasí, velice jsem byl překvapen, že jsou tak velká rajčata. Při rozkrojení rajčete jsou semínka jen při kraji, vnitřek je spíš dužinatý bez... celý příspěvek >
Liliovník Tulipánokvětý - usychání, 14.8.2020
mozna ze je tak svazany nepronika  vzduch tak listy jsou spaleny od slunicka
Paprika Rodrigo, 11.8.2020 Obsahuje fotku
První foto je odrůda Saskia, druhá by měla být také Saskia, ale jaksi se přeopýlila na kónickou papriku. Z 12 sazenic je polovina Saskia a druhá polovina kónická. Už se mi to stalo loni. Vyseji Saskii, ale vyrostou i některé kónické. Vysel jsem jenom... celý příspěvek >
Zahradní sekačka, 4.8.2020
Tak si kupte vretenovou sekacku jeji cena se pohybuje okolo 1 500 kc   nema zadne zbytecne veci a neda se pokazit
Pěstování ozimé zeleniny, 2.8.2020
nasadil jsem 10ks brambor VR co mi zbylo z kvetnove sadby dale jsem vysel okurky nakladacky  kopr kerickove fazole na lusky bilou redkev   ktera zatim odolava naletum drepcikum za 10dnu vysadim sazence pekinske zeli a rimsky salat v... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 31.7.2020
To mate pravdu ale potiz je v tom ze na habrovem plote jen natazeno stare pletivo vyska 125cm oka 5x5 cm tak ze bych se asi tezko vyhnul pletivovym okam kazda pila nabo  nuzky nemaji  rady hrebiky a draty proto potrebuji nuzky  ... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 31.7.2020
Jenze ja mam plot habrovy  po osrihani zatim rucnimi zahradnickymi nuzkami vysoky  jen 130 cm a prodlouzeny plotostrih to asi nebude co potrebuji a prirusky jsou az 1.5cm silne pruty
Aku zahradna technika, 30.7.2020
chci se zeptat jake nuzky plotove aku by byly dobre na plot z habru o delce 50m pocitam ze bych to postrihal na 5x   
Choroba paprik, 27.7.2020
A to je co  proti savemu a zravemu hmyzu kdyz  neni na listech nic   videt    a msice to nejsou
Podzimní pěstování zeleniny, 14.7.2020
Ten zaclonovy tunel je super a drepcici nemaji sanci propichat listi na  cinskem zeli, moc pekne Hodne dobrych napadu preji, VASEK5
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika