Příspěvky uživatele - 230.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okus plodů paprik - svinky?, 12.7.2020
Skuzte se podívat na příspěvek Choroby paprik - z 3.8.2017 11:33, psal to nějaký host a měl podobné příznaky prožraných paprik. VASEK5
Cibule Globo - předpěstování, 12.7.2020 Obsahuje fotku
Kvetoucí cibule Kelsaye na semeno. VASEK5
Cibule Globo - předpěstování, 12.7.2020
ano vyfotim a poslu foto vasek5
Cibule Globo - předpěstování, 11.7.2020 Obsahuje fotku
Tuto odrůdu Kelsaye pěstuji asi 8roků. Líbila se mi, protože vyrostla do velké váhy. Tehdy stálo 20semen 18kč. Dnes 20semen 36kč, které jsem koupil v e-shopu AEV-VS. Taky se dají koupit na osiva-semena.cz 0,4g za 67kč. Cibule konzumní vydržela do... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 10.7.2020 Obsahuje fotku
První foto je výsev z června, cibulky použiji v příštím roku jako sazečku. Druhé foto je zbytek výsevu z března, které jsem přesadil v květnu na záhon. A třetí foto bude budoucí sklizen. Jedná se o odrůdu Kelsaye. VASEK5
Burdeauxská jícha, 8.7.2020
Muze nekdo napsat jak si doma pripravit   Burdeaxskou jichu a kdyz je namichana jak dlouho zustane funkcni
Cibule Globo - předpěstování, 7.7.2020
Pestuji odrudu Kreyson je podobna jak Globo mate dve moznosti bud zacatkem cervence vyset do radku na husto semena ktera do podzimu vyrostou do stavu sazecky kterou pak na jare bezne zasadite   nebo v breznu do volne pudy vyset semena asi... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 30.6.2020
nemam zkusenosti s pachovym ohradnikem ale co tim docilite kdyz ho vyzenete k sousedovi a soused bude take aktivni a vyzene ho zase k vam nejlepsi bude kdyz krtka chytnetedo pasti krtek ma velmi velke pusobiste na pozemku nezapominejte ze v norach od... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 30.6.2020
mate pravdu taky mam jeden ve volne pude ctvrtym rokem zadne problemy   ale ten ma vysku 1.8 m   ten co je v kvetinaci ten je zakrsly do vysky 1m   vasek5
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 29.6.2020
ibisek na podzim   seriznuty na vysku 15cm mam ho treti rok presazen na jare do vetsiho kvetinace prez zimu v garazi teplota 10 az 13 stupnu pres leto jizni strana    vasek5
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 29.6.2020
ibisek byl na podzim seriznut na vysku 15cm letos ji mam tretim rokem presazena letos na jare do vetsiho kvetinace prez zimu v garazi teplota 10az 13 stupnu   pres leto na jizni strane   vasek5
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 28.6.2020
dekuji moc za radu vasek5
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 27.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat pěstitělů amerických ibišků, jestli náhodou někdo neví, proč mi tak žloutnou listy? Květináč je bez misky, přemokření to není, nemám ani vápenatý substrát, tak jestli mu nechybí třeba nějaké hnojivo. Hnojím Kristalonem... celý příspěvek >
Okurka ve skleníku uvadla, 21.6.2020
Zeptam se, jinak neni 4 vyhony moc, i kdyz je to roubovana: Letos mam roubovanou okurku, poprve nemam zadne zkusenosti, mam take vysku 1m a 2 vyhony a na spodu u zeme, mam 4 male okurky, delka 10cm. Mam je otrhat, aby se rostlina nevysilila. VASEK5
Okurka ve skleníku uvadla, 21.6.2020
Zeptam se jinak i kdyz je to roubovana okurka nejsou 4 vyhony moc roubovanou okurku mam poprve nemam zadne zkusenosti nechal jsem 2 vyhony vyska taky 1 m mam 4 male okurky 10 cm dlouhe u zeme mam je nechat nebo otrhat aby se rostlina... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika