Aku zahradna technika



host - 230.42 (?)
31.7.2020 19:04

To mate pravdu ale potiz je v tom ze na habrovem plote jen natazeno stare pletivo vyska 125cm oka 5x5 cm tak ze bych se asi tezko vyhnul pletivovym okam kazda pila nabo  nuzky nemaji  rady hrebiky a draty proto potrebuji nuzky   na kratkou vzalenost   abych videl na pletivo jinak kazdy rok na podzim strham  rucnima zahradnickyma nuzkami vetvicku po vetvicce    a proto se ptam na aku nuzky  proto ze elektrika tam neni zavedena a benzinovou nechci ta je moc tezka asi okolo 5kg vasek 5

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 98.59 (?), 31.7.2020 7:12
Do nejdražších akumulátorovek jsem nechtěl jít, protože jsem tomu nevěřil. A taky mám dílnu, kde využiju nářadí mimo zahradu a les.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.42 (?), 31.7.2020 12:15

Jenze ja mam plot habrovy  po osrihani zatim rucnimi zahradnickymi nuzkami vysoky  jen 130 cm a prodlouzeny plotostrih to asi nebude co potrebuji a prirusky jsou az 1.5cm silne pruty

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.245 (?), 31.7.2020 18:05

Plotostřih na tyči chytnu v těžišti na vylepšený elephanttrunk a houpu s ním jako na houpačce. Boky se řežou po srsti, takže zdola nahoru. Plotostřih na tyči je praktičtější než malý. Na takhle nízký plot si ho můžete přidělat třeba na kšandy od křoviňáku a zvedat ho za madlo jako závoru.

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.42 (?), 31.7.2020 19:04

To mate pravdu ale potiz je v tom ze na habrovem plote jen natazeno stare pletivo vyska 125cm oka 5x5 cm tak ze bych se asi tezko vyhnul pletivovym okam kazda pila nabo  nuzky nemaji  rady hrebiky a draty proto potrebuji nuzky   na kratkou vzalenost   abych videl na pletivo jinak kazdy rok na podzim strham  rucnima zahradnickyma nuzkami vetvicku po vetvicce    a proto se ptam na aku nuzky  proto ze elektrika tam neni zavedena a benzinovou nechci ta je moc tezka asi okolo 5kg vasek 5

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.245 (?), 31.7.2020 20:48

Rovina plotu vás nepustí říznout hlouběji. Řežu dvakrát ročně. V červnu odřežu bilinné nárůstky a v zimě to srovnám.

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.125 (?), 1.8.2020 21:41

Ma niekto skusenosti s celustovou retazovou pilou jawsaw worx?  Myslim, ze to moze byt neuveritelne uzitocny stroj na pilenie mensich konarov a spracovani dreva. Draha je ale dost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.50 (?), 7.8.2020 13:00

I když jsem skeptik k akumulátorové zahradní technice (celý život pracuji v různých profesích elektro) a pilu, 2 křovinořezy, minirotavátor a VARI mám vše se spalovacím motorem, zmínka o jednoručce mě donutila jít se na ní do Husky podívat, přeci jen by byla bezpečnější a mému využitím by asi přeci jen stačila. Cena mě však totálně odradila (navíc bez baterie a nabíječky) - snad někdy až půjde podstatně dolů, zas tak zelený nejsem. Na podzim se chystám koupit ve zhruba stejné ceně motorovou - užitná hodnota zde pro mě vychází mnohem, mnohem vyšší, jsou s ní dobré zkušenosti a nemusím ještě dokupovat baterii a nabíječku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.125 (?), 8.8.2020 9:22

Rozhodoval som sa medzi Makitou a Worx, zacinajuc strunovkou. Vyhrala akcia na Worx strunovku. Makita a jej 200 vyrobkov je fajn, aj vyber spomedzi 10 strunoviek, ale myslim si, ze je lepsie ak sa firma snazi vylepsit mensiu skupinu vyrobkov, ako ist do takeho kvanta. Je to ako s restauraciou,... vacsiu doveru mam k restike, kde maju jedalny listok s 15 jedlami, ako s 200 jedlami. A Makita sa mi aj zda trosku predrazena. Obe znacky maju dobre meno. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ZAmatér - (15) - 120.125 (?), 19.6.2023 15:53
Pro naše malé hospodářství jsem pro občasné zbudování dřevěných konstrukcí postupně nakoupil aku nářadí Parkside, se kterým jsem na své potřeby velmi spokojen s jak s cenou, tak s výkonem i životností. Protože mám sady aku 2, 4 i 8 Ah, koupil jsem nejprve křovinořez a pak i řetězovou pilu. S tou jsem spokojen, ořez starých ovocných stromů a pak na řezání polínek. Ten křovinořez se mi zdá slabý, v reálu poloviční výkon jako 33 ccm čínsky dvoutakt, navíc má záběr struny jen 34 cm. Protože potřebuji sekat občas i starší a vysokou trávu hledám křovinořez odpovídající té 33 ccm, tedy 1,15 kW nebo víc. A pak k akumulátorům i sekačku se sběrný košem, možná i tu řetězovou pilu. . Má někdo aktuální zkušenosti, nebo pořád je na čele Makita?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika