Příspěvky uživatele - 133.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení brambor 2020, 25.5.2020
Tak to já zatím sbírám jen mandelinky. První se objevila už před cca 10 dny. Slimaky řeším spíš v jahodach. Happy
Angrešt, 22.5.2020
Jsem na tom stejně. Jen nevím, jestli je to mrazem nebo neopylenim. Protože se mi zdálo, že v době kvetení bylo vidět strašně málo včel. Happy
Fíkovník - pokroucené listy, 30.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, taky bych potřeboval poradit. Mám nově fikovnik. Po cca týdnu některé listy částečně změnily barvu. Můžete někdo poradit co s tím? Jestli použít nějaký postřik, eventuálně jaký. Děkuji. Happy.
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 25.4.2020
Náhodou nějaké další informace a odkazy by jste nemohl přidat? Díky. Happy
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 15.4.2020 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto. Happy.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 15.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Na rozkvetajici jabloni Karneval jsem objevil pupeny bez okvětních plátků. Způsobuje toto nějaký škůdce? Nebo nedostatek živin? Děkuji. Happy.
A je po meruňkách, 30.3.2020
Někde jsem četl, že aspoň trochu může pomoci prolit půdu pod kvetoucimi stromy vodou. Máte s tím někdo praktickou zkušenost? Dík. Happy.
A je po meruňkách, 22.3.2020
Díky za informaci, to jsem asi přehlédl. Happy.
A je po meruňkách, 22.3.2020
Včera jsem provedl postřik kvetoucí meruňky proti mrazu championem. Dnes jsem tady máme sněhové přeháňky, ale vždy to hned roztaje. Je potřeba v takovém případě postřik opakovat? Má to význam? Díky. Happy.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 14.3.2020
A zůstaly pro nás malé zahrádkáře ještě vůbec nějaké přípravky na tyto choroby? Happy.
Sumy efektivních teplot, 19.2.2020
Dobrý den, nemáte někdo zprávy, kdy budou k dispozici sumy efektivních teplot na e-agri? Díky. Happy
Roubování okurek, 18.2.2020
Na sprintera. Taky jsem v Opavě tykev fikolistou nesehnal. Happy
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika