Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Drobné ovoce > Angrešt

Angrešt

host - xxx.xxx.133.106 (?)
22.5.2020 16:38
Jsem na tom stejně. Jen nevím, jestli je to mrazem nebo neopylenim. Protože se mi zdálo, že v době kvetení bylo vidět strašně málo včel. Happy
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty

Angrešt

jiri_zak (14) - xxx.xxx.175.141 (?), 22.3.2020 13:36
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den. Na angreštu se mi objevily nějaké bílé flíčky. Je to padlí? Už teď? Myslel jsem, že jsem stříkal poctivě...:-/ Co s tím teď? Děkuju za radu.

Obrázky:
angrešt
angrešt

Připojit reakci   

Angrešt

host - xxx.xxx.78.200 (?), 23.3.2020 8:12
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ještě poznámku, která mě teď napadla...

Ten stromek jsem koupil letos jako kontejnerovaný, poměrně dost narašený, nicméně prodavač se dušoval, že už to letos 1x stříkli. Já jsem to poté stříkal 1x cca. před týdnem (Kumulus - dle doporučení zahradníka, od něhož jsem koupil jiné angrešty).

Podle internetu (kam si tedy může napsat kdo co chce) to padlí klíčí při teplotách 20-22°C, což u mě nebylo. Napadá mě však, že v zahradnictví to mohli mít ve foliovníku a tak teoreticky... kdo ví.

Připojit reakci

Angrešt

host - xxx.xxx.45.62 (?), 22.5.2020 13:42
Zdar, jak to máte letos a angreštem? Také vám pomrznul? Plody padají jako o závod. Snad jen Invicta, tam se snad něco udrží. letos budu bez mého oblíbeného ovoce. PeP z KV kraje.
Připojit reakci

Angrešt

host - xxx.xxx.133.106 (?), 22.5.2020 16:38
Jsem na tom stejně. Jen nevím, jestli je to mrazem nebo neopylenim. Protože se mi zdálo, že v době kvetení bylo vidět strašně málo včel. Happy
Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Rady do začátku chovu králíků23.5.2020
Chov pstruhov20.5.2020
Chov pstruhov17.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů