Příspěvky uživatele - 248.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení starých velkých růží teď, 5.3.2020
To bylo dobře, že se stěhovaly až na podzim , tak snad to bude dobré...  Lída
Výběr stromků ke vchodu, 4.3.2020
Asi bych volila syrský ibišek, roste sloupovitě, ne příliš bujně a pěkně kvete. Lída
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 29.8.2013
Dobře se množí, stačí ocásek a za chvíli je trs  (u nás se totiž také líbí...) Lída
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
ps - také drží trs a nerozrůstá se.            L
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013 Obsahuje fotku
To není miscanthus, to je "indiánská tráva" = Sorghastrum nutans, také mi teď začíná kvést... a krásně se třpytí na slunci  :-)))           Lída
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
Klasický vysoký miscanthcus udělá za pár let kolo (v úrovni země) o průměru cca 80cm, miscanthus gracilis tak 50cm, dochan 40cm a prosa také tak.  Ani jedna z nich se do okolí oddenky nerozrůstá (stalo se mi to z těchto trav pouze u... celý příspěvek >
Angrešt Karát, 28.8.2013 Obsahuje fotku
U mne to udělal letos také, loni byl pěkný a dobrý. Za to se letos urodil Zlatý fík...           Lída
O jaké kaktusy se jedná?, 27.8.2013
Kdysi dávno jsem pár kaktusů měla, ale převážně mammilárie. Navíc se od té doby měnily názvy (dělily se rody). Takže mohu říct jen to, že č.2 máte správně (pův.název Rebutia m.), č.4 máte správně, č.6 Mammillaria je, ale "wolfi" neznám, s podobným... celý příspěvek >
Japonsky javor usycha, 27.8.2013 Obsahuje fotku
No nevím, jestli tavolu zkrotíte až tak moc.Pořádně začíná růst tak třetím rokem na stanovišti a pak růst spíše zesiluje, než polevuje... Přilkládám fotky, jak vypadal kousek jednoho z mých záhonů po založení v r.2010 a teď v r.2013. A to jsem... celý příspěvek >
Japonsky javor usycha, 27.8.2013 Obsahuje fotku
Odbočím trochu od tématu - jak tam máte ty fotky zahrádky - pokud nechcete časem některé keře nebo jehličnany zrušit nebo přesadit jinam, tak je máte hrozně blízko u sebe (třeba vzadu ten stříbrný smrček časem zabere i místo těch dvou okolo sebe,... celý příspěvek >
Japonsky javor usycha, 26.8.2013
Nemají tam v tom betonu moc suchý vzduch? Ono jim nejlépe bývá v sousedství jezírka.  Ale pokud není úplně suchý, zatím ho nevyhazujte. Pokud bude zjara alespoň dole živý, zkuste ho zastřihnout, měl by znovu vyrazit. Múj javor je sice jen... celý příspěvek >
Co mi to roste na dvorku?, 25.8.2013
Rozhodně bych nestříhala, připravil byste se o zlaté konečky větví a není důvod, proč stříhat. Vzhledem k uvedeným podmínkám roste velmi dobře, protože vzhled má normální.           Lída
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 25.8.2013
Pokud mají přežít zimu, tak musejí být mrazuvzdorné, jen zimovzdorné nestačí. A pokud se hodně tuhá zima, jako předminulá, tak stejně většina vymrzne. Nám na zahrádkách přežila každé nějaká, tak jsme pak vyměňovaly odkopky... Blýskavka i Leucothoe u... celý příspěvek >
Co to je?, 25.8.2013
Rdesno ptačí - jednoletý plevel, léčivka (močové cesty, ledviny), mělo by stačit vytrhat. Proz na vysemenění.          . Lída
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 24.8.2013 Obsahuje fotku
Ty vyjmenované ale kvetou koncem léta (gailardie v létě), jen ořechoplodec začíná až teď (ale to je keř, ne trvalka). Koncem léta (teď) kvetou třeba i vysoké floxy, zápleváky, janeba, vysoké japonské sasanky, zlatobýl, okrasné trávy,  z keřů... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika