Příspěvky uživatele - 248.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosatec - uskladnění, 9.8.2013
Pokud se vám nechce je dávat do květináčů (když je máte po celé zahradě), dala bych do bedýnky truchu země, na to sestřižené kosatce a kořeny bych jim zahrnula zemí. Občas bych zlehka přestříkla, aby byla zem mírně vlhká, aby kořeny nezaschly.... celý příspěvek >
Čím je nakažená tato hruška?, 9.8.2013
Ta moje začala hnědnout už v době, kdy se objevila rez, a to bylo dost vlhko. Pak už to jen pokračovalo. Úpal by snad musely mít i jiné stromy - zatím jsem měla připečené jen sem tam jablko, malinu a papriku (plody).       Lída... celý příspěvek >
Problém s kočičkou, 9.8.2013
Nemůže mít málo vody? Máte tam kolem nějakou fólii, propouští vodu? Takové stromisko jí spotřebuje hodně... zvlášť vrba... Jinak mne ještě napadlo, že okrasné vrby dost zlobívají houbové choroby, tak ještě ta možnost. Ale vzhledem k množství listí na... celý příspěvek >
Čím je nakažená tato hruška?, 9.8.2013
Houbová choroba - hnědá skvrnitost listů. Nejste sám, komu to letos takhle dělá, jsem na to stejně, navíc mám hodně rzi. Bylo tady už i celé vlákno o černání listů na hrušni.           Lída
Šarka?, 9.8.2013
Podívejte se na pecky, šarka na nich dělá světlé kroužky...          Lída
Poraďte s pěstováním, 28.11.2009
Dobrý den, dostala jsem k narozeninám bonsai- čínský pepř a z ničeho nic mi uschla, listy jsou suché jen se jich dotku tak hned opadaj, zalévám tak jak mám, kropím, nevim co dělám špatně :(dá se to ještě nějak zachránit??? udělám cokoli.. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika