Příspěvky uživatele - 248.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květiny kvetoucí na podzim do trvalkového záhonu, mrazuvzdorné chryzantémy?, 24.8.2013
Listopadky začínají rašit někdy již koncem podzimu, proto je lepší odkvetlé stonky stříhat až zjara, nebo alespoň ostříhané stonky přes rostliny položit. Pokud lístečky vyrašené na podzim zmrznou, vyrážení nové hned na jaře.  Jak listopadky, tak... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 22.8.2013
Vím, že dáváte brambory do trávy, už jste to tu psal... Jenže nemám tak velkou zahradu jako vy a tak se nemohu tak "rozmáchnout". Moje zahrádka má jen 400m2 a musí se mi tam vejít všechno, co chci - od zeleniny přes ovoce až po kytky a keře o... celý příspěvek >
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 22.8.2013
Z nespecializovaných knih "Kompletní encyklopedie stromů a keřů" Niko Vemeulen, "Okrasné dřeviny pro zahrady a parky" Václav Hurych (není už k sehnání), "Encyklopedie listnatých stromů a keřů" Petr Horáček (drahá), "Jehličnaté stromy a keře" Mirko... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 22.8.2013
Pro hosta 6.247 - to, co jste napsal, je naprostá blbost. Není rez jako rez...  Lída
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 21.8.2013
No jo, stromky dát do košů lze (kdysi jsme to takhle sázely s kamarádkou ve Světí, za tu práci to bezpečí stojí), ale třeba brambory do košů sázet nejde...           Lída
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 20.8.2013
Asi se těžko sežene nějaká kniha, kde by u všech rostlin byly uvedeny všechny odrůdy, protože neustále vznikají nové - k tomu je asi nejideálnější internet. To byste musela mít knihu třeba jen o pivoňkách nebo jen o gladiolech - a stejně by tam... celý příspěvek >
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 20.8.2013
Spíš je to stručnější - mám v tom malém vydání "Okrasné stromy a keře v zahradě" - D.G.H. a když jsem ji pak viděla ve velkém formátu, už jsem ji nebrala - nebyl v tom celkem rozdíl. Ale těch "zahradních" knížek mám víc, tak nějak přes metr v... celý příspěvek >
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 20.8.2013
Tak jsem zapátrala... na antikvariats.cz ji mají (ale jen to malé kapesní vydání) za 50,-Kč             Lída
Poradíte mi o jaké kaktusy a sukulenty se jedná?, 19.8.2013
Dala bych víc světla, méně zálivky a lehčí- propustnější zem.     Lída    
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 19.8.2013
ps - ale keře ani trávy v ní nejsou, jen květiny
Doporučíte prosím knihu specializující se na osázení květinových záhonů, 19.8.2013
Z těch, co jmenujete, mám (a je dobrá) "Květiny v zahradě" - D.G.H.     Lída
Před časem jsem dostala tuto půdokryvnou rostlinku, 19.8.2013 Obsahuje fotku
Mužíček se říká tomuhle rozchodníku - viz foto...     Lída
Určení názvu, 19.8.2013
Meliso, ale Helxine snad není mrazuvzdorné? Nejlepší řešení by bylo, říci si kamarádovi o kousek, určitě se to rychle rozrůstá...           Lída
Určení názvu, 19.8.2013
Není to Sagina subulata - "irský mech"? Ta dělává takovéhle porosty...       Lída
Tzv. sloupové ovocné stromky - např. jabloně, 18.8.2013
Pokud vím, sloupovité stromky - baleríny, jsou pouze specielní odrůdy. Jenže prodejci jako sloupovité prodávají i odrůdy, které sloupovité nejsou. Hruška Decora rozhodně sloupovitá není.          ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika