Příspěvky uživatele - 3.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškozené plody ostružin, 1.8.2019
Vlnovník ostružiníkový - poškození jednotlivých kuliček zcela náhodně na plodu. Nebo spálení od sluníčka - zasažena je větší plocha plodu, když jsou ostružiny na prudkém slunci celý den, ale tam bývají často spálené i listy.
Poškozená kůra a dřevo na mladé jabloni, 19.7.2019
Neprožral to drvopleň?
Zahradní jezírko od píky, 12.7.2019
Já nejsem původní přispěvatel, já filtraci nesháním. Jen mě zaujaly Vaše ryby v aquaponii. Proto se ptám.
Zahradní jezírko od píky, 12.7.2019
Kolik teď ti jeseteři měří a jaká je jejich předpokládaná "jateční" velikost a kdy jí mají dosáhnout?
Zahradní jezírko od píky, 12.7.2019
Kolik ti jeseteři měří? Odhaduji to z fotky na 12-15 cm. Nevím, co je to na fotce za druh jesetera (nebo jsou to hybridi?), ale třeba jeseter malý dorůstá v dospělosti 1,2 metru a má nějakých 15-20 kg váhy. Do jezírka se množství ryb počítá... celý příspěvek >
Identifikace hmyzu/larvy/housenky na paprice, 28.6.2019
Vlnatka nebo červci? Na té fotce to moc ostré není. Nelepší je vzít lupu, pořádně si to prohlédnout a pak porovnat s fotkami na googlu.
Neznama rostlina, 27.6.2019
To červené? jahodka indická
Ostružina Navaho neroste, 12.6.2019
Bohužel v dnešní době se jako odrůdový ostružiník prodává ledacos. Jestli se dostanu tento týden na zahradu, tak vyfotím u sousedky přes plot její beztrnnou ostružinu (pokud už ji nevyhodila). Má ji zasazenou tak 4 roky. Ostružina má na výšku... celý příspěvek >
Ostružina Navaho neroste, 12.6.2019
Mám Navaho asi 12 let. Po zasazení malé rostliny velmi brzy na jaře taky původní větvičky jen "čučely"  a do podzimu a se s nimi nic nedělo. Mezitím ale rostlina tvořila pod zemí kořeny a nad zem vyrašily 2 nové silné pruty.  Příští rok... celý příspěvek >
Vadnoucí kaki, 29.5.2019
Co kořeny? Nemůže být okousaný třeba od hryzce?
Tvrdá tráva v trávníku, 22.5.2019
Já nejsem trávníkář, ale už jste zkusil tuto trávu vyrýpnout s kořeny a podíval se, jestli to není obyčejný pýr? Rozmnožuje se oddénky pod zemí.
Papriky 2019, 21.5.2019
My jsme včera snědli 4 zapečené červené kapie. Otrhanou rostlinu už máme od soboty zasazenou na záhoně venku. Čekáme až udělá nové květy, holt doma se jí moc do opylování nechtělo. :-)
Jak na blín?, 6.5.2019
Jestli je to blín, tak semena mají klíčivost 3 roky. Když nechcete likvidovat herbicidem, pak jedině motyka a nové rostliny nenechat vysemenit.
Co je to za rostlinu?, 3.5.2019
Asi nějaký kakost. Zkuste se podívat na obrázky na google.
Škůdce kořenů okurek, 29.4.2019
Pravěpodobně mnohonožka slepá (Blaniulus guttulatus) nebo nějaký podobný druh.  (Údajně má ni fungovat Spintor, ale nemám s tím žádné zkušenosti, takže to berte s rezervou.)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika