Příspěvky uživatele - 155.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Suchu odolnější zelenina, 22.8.2018
Zajímavý příspěvek, letos a pravděpodobně i v příštích letech aktuální. Budme muset hledat zeleninu a další a to i odrůdy, kterým bude stačit minimální zálivka.
Čerpadlo AL-KO Drain 11001 přestalo fungovat, 22.8.2018
Takže jsem nakonec šel cestou koupě nového kalového čepadla Al-ko Drain 10000 Comfort - důvodem bylo, že kromě studny mám i jímku, kde je na dně kal i když před mnoha lety ji bez problémů čerpal náš první Malyš tehdy ještě z Ruska koupený na trhu v... celý příspěvek >
Oprava plastového sudu, 2.7.2018
Včera jsem si asi vydělal, do zeleného sudu na vodu mě spadl kámen a vyštípl ze dna trojůhleník cca 1,5x1,5x1,5cm. To svaření nebo překrytí svarem by bylo dobré, ale v Brně vím jen o jednom svářeči, před lety mě na plastovém krytu bubnové sekačky od... celý příspěvek >
Identifikace typu karburátoru na křovinořezu FS80, 26.6.2018
Zatím nikdo nic, tak jsem hledal: Stihl předepisuje těsnící tmel Dirko HT red, kupodivu se dá koupit. Z výroby byla kliková skříň "slepená" nějakým tmelem bílé barvy a drželo to fakt fest. Na motorkářském fóru jsem našel, že značka na pístu v mém... celý příspěvek >
Krovinorez STIHL FS-55, 12.4.2018
Doporučuji usednout k internetu a vyhledat rozkres a seznam náhradních dílů konkrétního křovinořezu. U FS80 mám dělenou klikovku,  budeš muset stáhnout spojku a starter, měnil bych obě gufera a asi i ložiska, na skřín budeš potřebovat těsnící... celý příspěvek >
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 10.4.2018
Pane Jančo, děkuji za informace, díval jsem se na stránky, kromě běžných ovocných stromků jsou tam mandloně, jedlé kaštany, oškeruše, kiwi, dříny, moruše, vinnou révu, dělají i kurzy řezu. Mají e-shop s cenami. A hlavně je to kousek za hranicemi.... celý příspěvek >
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 9.4.2018
Děkuji. Díval jsem se do mapy, Tulln je kousek od Vídně a do Brna by se dalo odtud vrátit přes Znojmo. Na e-shop se podívám, máte nějaké zkušenosti? Pěkné odpoledne Jarda
Zahradnictví v Rakousku u Vídně, 9.4.2018
Tuto sobotu se chystáme autobusem na výlet po zahradnictvích a zahradních centrech do Rakouska. Pojedeme z Brna přes Mikulov do Vídně. O některých zahradních gardencentrech jako Starkl a Bella Flora ve Vídni víme. Pokud znáte něco dalšího prosím... celý příspěvek >
Bataty, 19.3.2018
Díky moc za rady i fotodokumentaci.  Pěkný den a týden
Mléko proti plísni na okurkách, 24.5.2017
Někde na youtube jsem v ruštině viděl kromě postřiku mlékem s jódem proti plísni i, že semínka rajčat před výsevem prolévají horkou vodou z rychlovarné konvice a sazenice zalévají roztokem z jedké sody. Vyzkoušel jste někdo? Pěkný večer.
Kde koupit rotavátor Hecht, internetový obchod nebo kamenná prodejna, 23.3.2017
Dobrý den, máte prosím zkušenost, kde je lepší koupit zboží Hecht s ohledem na servis, opravy (a to i v záruce), podotýkám, že cena je všude stejná. Možnosti jsou přímo prodejna Hecht (žádnou nemám v blízkosti), internetový prodej Hecht, obecný... celý příspěvek >
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 23.3.2017
Optusi, děkuji za odpověď, určitě má význam možnost 2+2 užší záběr a 4+4. Pěkný den.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 17.3.2017
Opravuji, kolegyně vysévá rajčata 20.-25. března ne dubna.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 17.3.2017
Když pominu ten skleník, tak si myslím, že se zde mluví o pěstování nějakých 10-20ks sazenic. U mě je to asi 200-250 sazenic (rajské, papriky, lilek a celer) na okně délka cca 3m musel bych to přeměřit. Tam bych potřeboval poradit jak vypěstovat... celý příspěvek >
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 6.3.2017
Optusi děkuji za info k T300. Převodovka je z plastu? Má to vypínatelnou spojku nemyslím odstředivou? Jezdíš tím při záběru dopředu nebo to taháš dozadu? Chtěl bych tím okopávat záhony s rajčaty, paprikou, okurky asi tak 100mx30cm v sezóně 1x... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika