Příspěvky uživatele - 155.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hibernal - praskání bobulí, 14.8.2014
Zdravím, pro pěstitele Hibernalu dám nějaký postřeh a zároveň otázku. Mám pouze u domu, orientace na jih, Brno, stáří 5 let.  Odolnost na plíseň velice vysoká, nestříkám a přesto minimální výskyt. Letos jsem proti plísni stříkl pouze jednou,... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 25.7.2014
Bioton vůbec nedoporučuji. Mám jen révu u domu, ale i tak mě to štve ještě teď. Protože vloni mi zaútočilo padlí tak jsem použil zbytek biotonu + jar, jak tam píšou a zcela jsem si hrozny zničil. Mastné a smradlavé, umít to nešlo. Celá loňská úroda... celý příspěvek >
Rododendron - hnědnutí listů, 11.7.2014
Děkuji za Vaše rady, zkusím dithane. K pěstování ve volné půdě nemám bohužel dostatek prostoru, proto pěstuji zakrslé odrůdy v nádobách. Pěstuji takto již 2 azalky několik let a dobře prospívají a krásně kvetou, snažím se je přiměřeně hnojit a... celý příspěvek >
Rododendron - hnědnutí listů, 8.7.2014 Obsahuje fotku
ještě jednou obrázek
Rododendron - hnědnutí listů, 8.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám od jara v širokém květináči zakrslý rododendron (přesně kultivar Robert Selinger). Substrát pro rododendrony, zamulčovaný trochu kůrou, udržuji vlhký, polostín (část dne částečně slunce), přihnojuji s azalkami tek. hnojivem na azalky a... celý příspěvek >
Prostředek Quadris max, 23.5.2014
Dobrý den, vloni jsem si koupil Quardis max a teprve doma jsem si všiml, že v letáku je uvedeno, že je určen pouze pro hrozny pro moštové účely, což nemám. Pěstuju hrozny na přímou spotřebu. Dá se to použít? Má to smysl použít třeba do květu, když je... celý příspěvek >
DSK 317 propouští olej, 6.8.2013
Dobrý den, tak mě asi na 3 roky staré převodovce začal taky pronikat olej. Musím se na to podívat, vypadá to kolem řazení. Nějak jsem si nevšiml odvzdušňovacího šroubu měla by to být teď jsem se díval pozice 68 v rozkresu. Doufám, že případná výměna... celý příspěvek >
Sázeč cibule, 18.9.2012
Děkuji a přitom jezdím kolem do Chrudimi a Pardubic kolem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika