Příspěvky uživatele - 155.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sadba šalotky množilky, 6.3.2017
Tak v Hornbachu mají několik druhů šalotky i tu špičatou, jen ty ceny za pár ks cibulek, bohužel to odpovídá překupu přes několikery ruce.
Vari - tlačený vozík, 10.11.2016
Nebudete prosím někdo v zimě stavět přívěsný nebo tlačený vozík za Vari a udělat sem pár fotografií? Mohl bych sehnat zadní nápravu z vyřazované Felicie, svářeče mám, sám moc šikovný nejsem a potřeboval bych inspiraci.
Sklizeň celeru, 10.11.2016
Děkuji, celer sklizen a uložený. Část nati jsem zamrazil a část suším zbyvající největší díl skončil na kompostu. Olamuji jsem pouze lístky a stonky jsem zahodil. Můžete prosím popsat jak nakládáte do slaného roztoku?
Co může být příčinou hnití cibule, 10.11.2016
Dobré ráno, jsem zakladatelem dotazu a děkuj za reakce. Záhon nebyl velký, asi 6m2, byl 3 rokem po zorání drnu, po bramborách a hrachu, nijak jsem nehnojil, ale pro sucho hodně zaléval. sadba nebyla nic moc. Sklízel jsem až po padnutí a zasychání... celý příspěvek >
Podzimní pěstování okurek, 10.11.2016
Zajímavé příspěvky, skleník, foliovník ani pařeniště nemám. Venkovní sklizeň mi pravidelně zkrátí plíseň, letos se porost vyplodil a následně přišla plíseň. Často, ale plíseň zničí porost krátce po začátku sklizně, postřiky nějak nepůsobí. Uvažoval... celý příspěvek >
Co může být příčinou hnití cibule, 26.10.2016
Značně mě hnije cibule, myslel jsem si, že je dobře usušená, ale asi 1/3 jsem již vyhodil, začíná hnít shora. Co může být příčinou? Odrůdu nevím, cibule jsou tvarm hodně placaté.
Sklizeň celeru, 26.10.2016
Chtěl bych se zeptat jak odstranit nať a kořeny u celeru, aby co nejdéle vydržel při uskladnění. Jestli stačí jen uříznout nať a ořezat kořeny a nechat zaschnout.
Existuje přední vozík na VARI jako má Dekr?, 18.3.2016
Jak těžko nebo lehko se s tím zatáčí? Dakr má řiditelný vozík, má páku na natáčení kol, ale cena přes 8k.
Identifikace typu karburátoru na křovinořezu FS80, 18.2.2016
Stando, děkuji Vám za radu a informace.
Květy višně náhle uschnou, opakuje se několik let, 12.2.2016
Kolegovi na višni, která dříve spolehlivě plodila uschnou květy a listy, následně pak listy znovu vyrazí a další rok se toto opakuje. Vyskytuje se i klejotok. Může jít o moniliovou spálu? Jde to něčím postříkat, nebo je strom lepší vykopat a spálit.... celý příspěvek >
Co je nejlepší na zelené hnojení?, 5.12.2015
Jako zelené hnojení používám obilí. Často i jako nezelené, tj. nechám vytvořit klasy dozrát, poseču křovinořezem a slámu s klasy zaořu Terou. Jeden záhon cca 200m2 takto budu "hnojit" bez výsevu již 3 rokem (obilí se vysemení a roste znovu,... celý příspěvek >
Vinná réva co stím?, 13.8.2015
Nevím, jak ostatní, ale já mám skvělé zkušenosti s karathane new. Má i "léčebné" účinky. Ale používám maximálně 3x, přičemž poprvé na začátku vegetace. Střídám s kumulus wg. S plísní révovou problém nemám skoro vůbec, s padlím bez postřiků... celý příspěvek >
Postrek paradajky voči plesni, 7.7.2015
Dobrý večer, 21.6. 15 jsem preventivně stříkal rajčata Acrobatem ještě s 21 dny OL. Rajčata jsou nyní asi dvojnásobná než v době postřiku (vysazoval jsem hodně opožděně). Chtěl jsem se zeptat, jak dlouho Acrobat rostliny ochrání, kdy provést další... celý příspěvek >
Malé bulvy celeru, 8.1.2015
Děkuji za reakci, asi jsem to napsal nesprávně. Problém nemám se slimáky na sadbě v paneláku, ale až po vysazení a  ''dozrávání" na záhoně. Slimáci mě vyžírají vnitřek již poměrně velkých bulev, je to pak na vyhození.
Stabilizátor paliva, 14.10.2014
Ještě jeden dotaz, kupuji do kanystru s objemem 5l jen 2-3 litry a není to ono. Nedaří se mě sehnat menší kanystr na 2-3 litry (tedy pokud za něj nechci dávat nějakých 700 korun).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika