Příspěvky uživatele - 81.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení ovocného sadu, 18.3.2019
Přes pozemkový uřad se dá v extravilánu vyměřovat zadarmo, stačí podat žádost. Sucho víc než zdroj vody ošetří vhodně zvolená podnož. Na takovou plochu je už potřeba rybník.
Hraboš, hryzec likvidace, 18.3.2019
A ještě k těm komerčním přípravkům a různým odpuzovačům. Taky v tom žádný výsledek nevidím. A myslím si, že nefungují jen proto, protože tam v tom toho jedu není dost velká koncentrace... 
Hraboš, hryzec likvidace, 18.3.2019
Díky za obsáhlou radu, dnes jsem našel další hnízdiště odkud se také rozlézají. Sousedi mají těsně vedle našeho plotu kompost. Dva pětileté stromy v blízkosti zničeny a cca 20 letá jeblon poddolována... Propan-butan jsem už kdysi... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 18.3.2019
Já místo koček a psů dám přednost tomu vykuřování, když to funguje na sebevrahy, tak proč ne na kryzce a hraboše, Hovínek je na zahradě i tak dost a to ani kočku a ani psa nemáme...
Hraboš, hryzec likvidace, 18.3.2019
Koček u nás je (ne našich), ale jsou k ničemu. Ty jsou akorát tak blbé na to, aby se chytly do zátvoru. Když jsem před lety lovil kunu, tak jsem je chodíval pouštět i víc než třikrát za noc, pak mě ten lov omrzel, protože ty místní kočky vždycky... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 15.3.2019
U nás se to šíří prokazatelně z těch zanedbaných pozemků. Přes zimu normálně vyžerou i plochu osetou jetelinou...
Hraboš, hryzec likvidace, 15.3.2019
I ten můj hokus pokus vytváří vybrace, od motoru se to těma norama šíří a cítíte to v chodidlech ikdyž stojíte opodál. Dnes jsem vybroval asi hodinu dvěma motory a určitě to vykuřování budu ještě opakovat.
Hraboš, hryzec likvidace, 15.3.2019
Třicet let starý dvoutaktní motor bohužel odmítl nastartovat, tak jsem do toho dnes šel s motorem z moderní sekačky s vývojníkem dýmu na výfuku. Budu to muset ještě lépe doladit. Zatím to byla jen provizorka, ale už nyní se podařilo z jedné díry ber... celý příspěvek >
Lze roubovat třešeň na švestku?, 13.3.2019
Jednou jsem zkoušel roubovat merunku na višen, nebylo to z mojí hlavy, ale z nějakého článku o zahradničení... Dva exempláře vyhodily dokonce lístky ale srůst byl nedokonalý a po odstranění pásky se oba vylomily. Ale to jen pro zajímavost...
Hraboš, hryzec likvidace, 13.3.2019
Dík za radu s tou sekačkou, přidám k ní ještě zahradní hadici, tak jak to před mnoha lety bylo uveřejněno v receptáři, ale místo sekačky tam byla použita motorka... Profi přístroj stojí 50 000 Kč. Už vidím jak nutím souseda kosit pravidelně trávu a... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 12.3.2019
Z důvodu dlouhodobě nevyjasněných valstnických vztahů sousedního pozemku a pak ještě proto, že druhý soused už svůj pozemek vůbec neobdělává a přesunul se s pěstováním na pozemky, které nejsou jeho, ale je tam lepší půda, vznikly v mém okolí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika