Příspěvky uživatele - 92.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih na vnitřní očko, 12.10.2018
No asi máte pravdu :-(Kdysi jsem pro zapěstovámní vylamoval očka na třešni. Jeden rok super, vyrostla jen ta co jsem potřeboval a nebylo třeba stříhat. Další rok jsem vyslepil polovinu oček... a do měsíce mi ptáci vyslepili/vyklovali druhou polovinu... celý příspěvek >
Střih na vnitřní očko, 12.10.2018
Aprop. ještě vnitřní výhon pak vystřihnout kdy, v červnu? A vystřihnout normálně celou vnitřní část nad tvarovanou větví/očkem nebo tam nechávat nějaký čípek a střihat na dvakrát a la Zahn?
Střih na vnitřní očko, 12.10.2018
Ano takto bych to chtěl právě udělat, střihnout na vnitřní očko nad očkem, kterým chci "tvarovt korunku". No budu zkoušet jak se k tomu postaví strom :-D U nových pološvestek mám taktéž problém, že očka pod terminálem mi přerostla a to o dost právě... celý příspěvek >
Více odrůd na 1 stromě - kombinace letní/zimní odrůdy, 12.10.2018
Děkuji za reakci a z hlediska stromu je pro něj též lepší zimní + letní odrůda nebo jak jsem psal, na jeden strom strom jen zimní odrůdy a na další jen letní... mám na mysli rovnoměrnou výživu.
Výsadba 5 broskvoni, 18.4.2018
Špička krásného 3m T*Pking mi přišla v balíčku ohnutá o 180° - už je z ní několik roubů na staré slivoňi a jedou lépe než některé mé rouby z ledničky :-D Až by mě zajímalo, jak to všiváci :-D dělají, že na stromečcích udělají takové přírustky. Já i... celý příspěvek >
Klamita jménem jmelí střední Morava, 18.4.2018
Hodně se mluví o nových postřicích proti jmelí. NEVÍTE NÁHODOU NĚKDO, CO JE TO ZA VÝROBEK ČI KDE HO SEHNAT? Minulý rok jsem nějaké jmelí odlámal, ale neúměrně ho přibývá. Kde jsem vylomil, se na jabloni hned vedle objevují nové lístečky. O tom, že... celý příspěvek >
Výsadba 5 broskvoni, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Za mě -> Spomyšl minulý rok Primissima, FM3, RH - nádherné stromky, krásné kořeny. Tento rok Harbinger, Topking, Katinka - opět krásné kořenné stomky, u Harbingeru jsem se dokonce přistihl, jak si v duchu říkám, že bych to prodával určitě dráž,... celý příspěvek >
Povýsadbový řez velkoplodých myrobalánů, 16.4.2018 Obsahuje fotku
Pisi z mobilu :-( 1) i ja dekuji za cenne informace, ze se druhe ocko tez vyslepuje jsem nevedel. Nechal jsem cca 5 ocek a nekolik jich dolu vyslepil. Ted zacinaji vsak poustet i ocka nize, tak je budu muset vyslepit tez. Narasena se mi je vyslepuje... celý příspěvek >
Carpatin, Topking -> zkušenosti pozdní kvetení?, 30.1.2018
Ano o červnovém Šittově řezu vím, jen jsem ho z výkladu blbě pochopil (zastřižení=opoždění růstu výhonu=opoždění kvetení) a přitom jde jen o "obyčejné" zlepšení diferenciace pupenů... měl jsem "šíta" právě spojen jen s meruňkama a plozením... celý příspěvek >
Carpatin, Topking -> zkušenosti pozdní kvetení?, 30.1.2018
Dobrý den, někde jsem u Carpatinu četl, že kvůli pozdnímu kvetení uniká jarním mrazíkům. U Topkingu je uváděno taktéž pozdní kvetení. Jsou daná zpozdění v porovnání s jinýma slivoněma markantní? Třeba v porovnání se zelenou rynglí, wangenheim,... celý příspěvek >
Zahradní štěpkovač na břečťan, 30.1.2018
Mám nožový Vares Shark 2,8 kW. Na youtube je mnoho videí na ukázku :-D
Forkertův způsob očkování - čipování - "chip budding" Jaro?, 20.12.2017
Děkuji za konkrétní informace. Dalo mi to velkou naději a vlilo mízu do žil, takže budu pokusovat. S tím zimním očkováním jste mne překvapil, asi fakt nebude k zahození. Minulý rok při lednovém odběru roubů mi známý říká, ať nevymýšlím chytrosti s... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 15.12.2017
Děkuji za info, jak říkám, zatím řeším hlavně jarní mrazuvzdornost. Vzhladem ke zvonkovitým květům JH by mohla být odolnost dobrá. Koukám teď na net a kromě pár eshopů na Slovensku nikde dostupná není :-(... asi budu muset o prázdninách s nůžkama... celý příspěvek >
Roubování na kořen, 24.11.2017
Myslím, že se s tím počítá, že časem půjde stromek "výš", ikdyž když jsem tak včera pročítal fórum tak tady by si přišli na své i zastánci pravokořenné teorie :-D Nevysmívám se, protož příští rok ztrátu zničených stromků snažím dohnat právě vzdušným... celý příspěvek >
Airlayerying, 23.11.2017 Obsahuje fotku
... aneb vzdušné hřížení vs. roubování S AIRLAYERING množením ovocných stromů zkušenost někdo nemá? Větvičku na stromě v délce 5cm zbavit kůry/lýka, poprášit stimulátorem a kolem "rány" dát PE sáček s hlínou... po měsíci by měly býti založeny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika