Příspěvky uživatele - 238.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 20.8.2019
Zhlédl jsem mnoho videí na youtube Polských kolon. Jedna věc mi nejde do hlavy snad mi to, zde někdo objasní. Píše se že metanol se uvolnuje někde kolem 77/78 stupnů. Na mnoha videích vidím, že třeba na kotlu mají 85 stupnů ale na horních... celý příspěvek >
Melounovice, 9.8.2019
Všechno jde. Je to jen voda bez dostatečného množství cukru z toho asi nic moc nebude.
Z ceho udelat visnovku, 30.7.2019
Takové kvasinky jsem ještě neviděl, které by kvasili při alkoholu 70%
Obsah alkoholu ve kvasu, 25.7.2019
Zkoušel jsem to s Refraktometrem stupnicí 0 až 90% a nikdy jsem nic kloudného nenaměřil. První pokusy ukázali třeba 22/23% což je samozřejmě holí nesmysli.Tak jsem si říkal určitě je rozhozený a je jej potřeba kalibrovat. První pokus kalibrace... celý příspěvek >
Novy kvas nekvasi, 19.7.2019
Také je možné, že sud dobře netěsní. Je možné, že první den proběhlo bouřlivé kvašení, které nedokázalo projít přes netěsnost a proto to šlo i přes bublák a po uklidnění, již CO odchází jen přes tu netěsnost.
Meruňkový kvas, 19.7.2019
Sorri tak proč to píšeš do tématu,,Merunkový kvas,,
Meruňkový kvas, 17.7.2019
Neber mě vážně jsem proti zdejším totální amatér. Já bych to nedělal, ale někde jsem četl, že třeba někdo přidá cca. 20 pecek na kotel.Co je na tom pravdy opravdu nevím.
Pálenka z mladých smrčků, 10.7.2019
Nechápu při dnešních cenách cca. 7,90 Kč za kilo, že to stále někoho irituje.
Kvas z mandarinek, 23.6.2019
Oprava naloženo 31.Března o týden jsem se sekl.
Kvas z mandarinek, 22.6.2019
7.dubna jsme je naložili.Pálili jsme 14.června. První kotel cca.45 litrů Vše nasvědčovalo bezproblémovému průběhu. Při teplotě kotle 96 stupňů nateklo 2,5 litrů 76% mandarinkovice stále teklo. Odstavil jsem jádro a nechal téci do další nádoby.... celý příspěvek >
Kvas z mandarinek, 16.4.2019
Díky prozatím všem za každé postřehy, které jste sem napsali ohledně mého dotazu. Podařilo se mi dostat ke 120 kg vyřazených mandarinek.Všechny jsem samozřejmě oloupal, jak na potvoru se jednalo o odrůdu, která se špatně loupala.Ve dvou lidech to... celý příspěvek >
Kvas z mandarinek, 9.4.2019
Zdravím Nějaké postřehy ohledně kvasu z mandarinek by nebyli? Budu vděčný za jakékoilv informace k tomuto kvasu.   
Kvas z mirabelek, 9.3.2019
to:255.79 Myslím si že se jedná o Myrobalány. Ty nedosahují vysoké cuernatosti. Měl jsem loni jak Myrobalány tak i Mirabelky. Myrobalaný dosáhli max 16brix Mirabelky měli cukernatost od 26 do 28brix
Test na metanol, 3.2.2019
Rafael Věřte tomu, že kdyby vinařství nebylo od nepeměti, bylo by na stejném seznamu, jak pálení alkoholu. Tradice vynařství sahá tak hluboko, že sní nikdy nešlo nic udělat.Na ní by ani žádná pověra nezabrala. Hold kolem spotřební daně se točí... celý příspěvek >
Škrábavost pálenky, 3.2.2019
Tak tak plně souhlasím. Jedná se jen o pověru. Poláci jedou ve velkém jen voda cukr a vodka neškrábe je jemná.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika