Příspěvky uživatele - 250.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaktus - možná nemoc?, 22.12.2022
Možná se mýlím, ale mně to jako štítenka nepřijde. Spíš mi to připadá zkorkovatělé (přebytek vláhy?). Poznáte to podle toho, jestli ty hnědé skvrny půjdou setřít.
Hrušně, 3.11.2022
Tak nějak by měla vypadat Kirgizskaja zimnaja. Jestli je to ale ona, netuším.
Nekvalitné zemiaky alebo kde sa stala chyba?, 10.10.2022
Pravděpodobně záměna - špatné značení, ne?
Narouboval by mi někdo jabloň, prosím?, 7.10.2022
Teď na podzim bude pan Šinkmajer v Lysé podnože určitě prodávat.
Narouboval by mi někdo jabloň, prosím?, 7.10.2022
Zkoušela jsem kdysi roubovat a nedařilo se mi. Pak jsem dostala roubovací kleště (obyčejný čínský výrobek) a od té doby se mi daří. Kleště stojí tři stovky, k tomu PVC páska. Možná vede cesta tudy.
Jakou švestku vybrat?, 3.10.2022
Poslední roky mi Hanita zlobí a jde hůř od pecky. Letos byly plody hodně napadené monilií.Teď sklízím Presentu, je vynikající, jde od pecky, ale neklapne to s ní každou sezónu.Čačanská Rodná je výborná, bála jsem se jí kvůli šarce, ale možná tedy... celý příspěvek >
Jolina a Joganta, 12.9.2022
Snad vám to pomůže s určením. Jogantu mám už pryč. Zrála těsně před Hanitou a Hanita už je taky ze stromu dole. Nyní tady zraje Jojo.
Proč na mé zahradě nečervenají rajčata a nekvetou fazole?, 9.9.2022
Rajčata jsem letos zalévala jedinkrát 7.5. při výsadbě. Mulčuji posekanou trávou. Úhrn srážek za květen 38mm, červen 102mm, červenec 36mm, srpen 51mm.
Permasemínka rajčat i další zeleniny, 6.8.2022
Myslíte permasemínka z permazahrady od Marka Kvapila? Jsou to semínka z rajčat, tak jak si je získává mnohý z nás zahrádkářů. S důrazem na to, aby se rajčata nesprášila a zůstala odrůdově čistá.  Marek Kvapil nabízí osivo rajčat, která... celý příspěvek >
Kuresia, 26.7.2022
Kuresia by měla být rezistentní k PPV. U nás se kvůli šarce nedají klasické švestky vůbec pěstovat. Shamade máme a po pěti letech jsme letos konečně trochu ochutnali (meruňky nebyly špatné, ale byly asi jen 3). Stromek jsem vysadila do prostoru a... celý příspěvek >
Kuresia, 26.7.2022 Obsahuje fotku
Kuresia letos chuťově výborná, plodů je málo, tak jsou velké. Problém s tím, že vybarvené plody musí ještě dlouho viset na stromě než dozrají, je stálý. Na rozdíl od Leskory nepodléhá monilii plodů.
Travin a kompost, 14.6.2022
...a obilí se opravdu nestříká proti plevelům dva týdny před sklizní.. Nepsala jsem nic o desikaci a totálním herbicidu, ale o postřicích obilovin (jednoděložných), proti dvouděložným plevelům. Roundup (glyfosat) v Travinu zřejmě obsažen... celý příspěvek >
Travin a kompost, 14.6.2022
Pán těmi dvěma týdny stačícími na rozložení herbicidu a pouze teoretickou možností zaneřádění kompostu pěkně mlží.  Němci varují zahrádkáře před použitím slamnatých hnojů neověřeného původu právě kvůli reziduím herbicidů na dvouděložné... celý příspěvek >
Vliv postřiku proti mandelince (MOSPILAN) na ostatní zeleninu, 12.6.2022
Mospilan je určený na savý hmyz (klidně i na dýních). Ochranné lhůty jsou uvedeny v návodu.
Prosím o identifikaci, 3.5.2022
Susan je kříženec stellaty a je mnohem menší než soulangeana. Květ odpovídá Susan.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika