Příspěvky uživatele - 250.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá rostlina - Podkrkonoší, 29.4.2022
Parazitický podbílek šupinatý
Rajčata 2022, 29.3.2022
Taky jsem loni kupovala Sophie's Choise na ebay z Maďarska a taky si myslím, že to není ona. 
Kuresia, 22.2.2022
Připojím svůj nevyžádaný názor na Kuresii (mám ji 7 let). Problém je, že plně vybarvené plody potřebují ještě cca 14 dnů k dozrátí chuti. Jenže hmyz a ptáci jsou rychlejší a zakrývat strom nezvládám, takže takových meruněk jsme ochutnali za celou... celý příspěvek >
Sazenice borůvek - kde nejlépe koupit, 5.2.2022
Borůvky bych kupovala až olistěné, abych měla jistotu, že jsou v pořádku. Sepište si doma odrůdy, které chcete a pak v zahradnictví vyberte z nabízených rostlin ty nejlepší (osobně). Ve Spomyšli bývá velký výběr (i míň častých a novějších odrůd), ale... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 26.1.2022
Jen bych chtěla doplnit svou poznámku o malé úrodnosti. Keříky jsem měla podobné, jen očekávání větší. Při pěstování takovýto trochu větších datlových rajčat preferuju dlouhé vijany (třeba Bolstar Baloe, Caprese), na kterých je rajčat víc. Mazi... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 19.1.2022
Loni jsem pěstovala Blush, protože jsem si nebyla úplně jistá, zda je identické s Blush Tiger. Rajčátka krásná a chutná, ale velmi málo úrodná. To se týká všech Artisan Bumble Bee a Tiger, která jsem vyzkoušela. Nebudu je už pěstovat, zabírají... celý příspěvek >
Papriky 2022, 28.12.2021
Kristalony jsou malobalení Yara Tera hnojiv do závlahy. Podrobnosti o obsažených sloučeninách se dají dohledat na yaraagri tečka cz
Pozdní odrůdy, 16.7.2021
Tyto tabulky se stále dokola přetiskují aniž by vadilo, že kalendářní data přiřazená třešňovým týdnům jsou v průměrných podmínkách v CZ nesmyslná. Čím pozdnější odrůda, tím víc se údaj rozchází s realitou. Na stránkách jukkatečkacz jdou ještě... celý příspěvek >
Nemocná třešeň, 6.7.2021
Mohl byste uvést odrůdu?  Informace o náchylnosti jednotlivých odrůd se mi nepodařilo nikde dohledat. U mě suchou skvrnitostí trpěl Těchlovan a Christiana.
Identifikace plevele, 2.7.2021
Mně se takhle přesévá carex pendula ze záhonu.
Spor se sousedem, 15.4.2021
Oplocenku postavit lze.
Atraktívne druhy rajčín, 29.1.2021 Obsahuje fotku
.
Atraktívne druhy rajčín, 29.1.2021 Obsahuje fotku
K srovnávacímu fotu Black Russian a Black from Tula: Semínka BR jsem kupovala v roce 2010 v Amsterdamu. Výpěstky odpovídají zobrazení na fotu. BfT jsem kupovala tamtéž, ale v sáčku od nějakého pěstitele. Krabičku s těmito sáčky vytáhla paní zpod... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 29.1.2021 Obsahuje fotku
Rajče Black from Tula mi přišlo svými vlastnostmi k nerozeznání od Black Russian.
Sloní česnek, 19.1.2021
Mnoho let se dala sadba koupit na jaře v Hornbachu pod označením Elephant. Sázela jsem ho vždy na podzim s ostatními česneky a vždy zimu přežil. Stroužky jsou velké, ale nechutnal mi (mnoho hmoty, žádná chuť).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika