Příspěvky uživatele - 250.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plození rybízu, 11.1.2021
Černý rybíz nejvíc plodí na výhonech narostlých předchozí rok.Já ho stříhám hned po otrhání úrody. Nechávám nejsilnější letorosty vyrostlé co nejblíž kmínku/bázi. Myslím, že červený to má jinak.
Určení lasicovité šelmy, 22.11.2020
Mrkněte na hmotnosti na wiki: kolčava 30 - 160g, hranostaj 140 - 350g, kuna skalní 1 - 2kg. Před nedávnem jsem si to kvůli podobnému setkání dohledávala. Pro představu naše morčata váží cca 900g, kočky od 3 do 5 kg.
Cibule Globo - předpěstování, 29.7.2020
Myslím, že to není Kreyson, ale Kelsae.
Černý rybíz, poškození bobulí před dozráním, 16.6.2020
Mám podobně poškozené některé keříky (i červený rybíz) a přišlo mi, že to souvisí s květnovými mrazíky.
Jak vypadá váš skleník snů?, 12.6.2020
Mám skleník 18 let koupený i s montáží. Dva chlapi ráno přijeli a za půl dne smontovali. Je bez základů, stojí na kovových trubkách zatlučených do země a nehne se. Chlapi zatloukali na několikrát, jak se museli vyhýbat kamenům. S tím se ale... celý příspěvek >
Název této kyticky, 4.5.2020
Tulipa sylvestris?
Stromky neraší, 1.5.2020
Na prvních dvou fotkách je stromek zasazený na podzim 2019?
Partenokarpická (bezsemenná) rajčata, 27.2.2020
Dosud jsem si myslela, že odrůda Parto, kterou pěstuju už asi 15 let, vždy jen ve skleníku, je parthenokarpická. Tuto informaci se mi ale nyní nepodařilo nikde dohledat. Pořizovala jsem tenkrát nakladačku Part(h)ena, která byla určitě... celý příspěvek >
Kořenokvětka, 4.2.2020
Pokud jste z Prahy, stavte se v Semenářství/Zahrádkáři na Bělehradské. V lednu jsem ji tam viděla.
Poznáte "plevel"?, 30.9.2019
Podobně vypadala salvia hispanica, kdyř jsem zkoušela vyset chia semínka.
Zelené hnojení, 19.9.2019
Když zarýváte organiku přímo do záhonu, přilákátena ni žížaly, které vám vylepší i původní zem. Přidáním hotového kompostu jen pohnojíte. Kvalitní je i lipové listí. Než listí hrabat, je jednodušší posbírat ho sekačkou na trávu. Nasekané se... celý příspěvek >
Virus X u hosty, 22.8.2019
HOSTA VIRUS X
Virus X u hosty, 22.8.2019
A co vám přijde na kresbě listů závadné? Znáte název kultivaru? Dám sem v dalším příspěvku odkaz na hostalibrary, ukazující symtomy viru X. (rádi zde maží odkazy, tak si to případně dohledejte).
Pekingské zelí a dřepčíci, 25.7.2019
Dřepčíci hodují na brukvovitých, salátů si nevšímají. U nás výskyt ovlivňuje, zda jsou okolní pole oseta řepkou a pak teplota. Poslední roky bez chladných jar se mi nedaří vypěstovat pěknou brokolici. S příchodem podzimu a chladnějších dnů... celý příspěvek >
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 18.7.2019
Loni jsem měla přes 30 odrůd a přišlo mi, že F1 hybridy jsou výkonnější. Také záleží na konečné velikosti dýní. Sweet dumpling má na rostlině třeba 10 plodů. Naopak u dýní s bezslupkatými semeny je to 1, max 2 kusy.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika