Příspěvky uživatele - 219.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vady pálenky, 16.10.2018
Taky se mi broskvovice temer pokazde zakalí, chci ji vzdy jemnejsi, tak ji naredim cca na 46 a to uz je po odvětrani problem a to pouzivam kojeneckou vodu, takze ji vetsinou destiluji po naredeni a pridani kompotu potreti. Po pokusech s broskvemi... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Nemaceroval, asi po hodine jsem to zacal varit, ale macerace by tomu urcite pridala H.
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Daval jsem asi 2 kompoty (700ml) na 10 litru lutru. Uplne jsem broskve rozmackal na kaši a dostalo to krasne vuni i chut.
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018 Obsahuje fotku
Tady jeste jako celek.
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018 Obsahuje fotku
Ano, vsak to je 1.chladic, který chladi a vraci destilat zpet prori param, a tim dochazi k zesilovani. Oddělam to, vynesu ven a pridam teda fotku 😁
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Jako já to předělat nemužete, protože nemáte mezi trubkou a 1. chladičem se studemými prsty žádné šroubení. První co zkuste je propojit to tou hadičkou a vynechat ty obr odkalovače. Pak opravdu vyprázdněte obsah kolony. Já v ní měl skleněné trubičky... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Je to jednoduche, pred 1. chladicem je rozebiratelne srozbeni. Koupil jsem mosazny prechod s vnitrnim zavitem na 28 meď privaril koleno 90 pak 120 cm medena trubka, zase koleno zpet nahoru, znovu mosazny prechod jen s vňejšim zavitem a smontoval ti.... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
A co se tyka izolace deflegmatoru miralonem, tak je pri rektifikaci tedy paleni poze 1x dost nutne, aby se kolona nahrala v celem svem prostoru stejně a dochazelo ke spravnemu a rovnoměrnemu přenosu teplot stoupajicich par do klesajici tekutiny, tim... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Presne jak to mate, tak to propojte, ale hadickou teda nevim, leda silikonovou, ta je nezavadna a vydrzi vysokou teplotu. Kdyz se to osvedci, tak to nechte svarit v nerezu. Regulace teploty kvasu super vec, stejne se ale budete u 2D ridit teplotou... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Odpoved k docukřovani: Doslazovani je kapitola ktera se vsude probira. Zalezi co od vysledku ocekavate. Ja doslazuji jen ranne kvasy, merunky, broskve, hrusky. Vse co ma mene cukru a hrozi spatny prubeh kvaseni a zoctovateni. Davam 1kg na 100litru.... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Teď už je mi to jasné, tahle kolona je delana na 1D kvasů, ktere maji vyssi procento alkoholu napr. vino, ruzne kvasy z obili, nebo prokvasene ovocne štavy, nasvedcuje tomu i uzky nalev. Pak je vyssi proc alkoholu, odkalovace se prohreji a muze to... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Alkoholovost par vstupujicich do druheho chladice a tim i to co pak tece je primo zavisla na teplotě par. Jestli mate skutečne prvni chladic vypnuty a stale vam tece 90 proc. alk, tak musi dochazet stale k zesilovani. Jedine co me nalada je malý... celý příspěvek >
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018 Obsahuje fotku
Foto před upravou. Nic jsem neřezal jen vložil 2x šroubení a mezi kolena a měděnou trubku 28. Honza
Koupě automatické pálenice, 15.10.2018
Mate zreme naplno pušteny 1.chladic, takze dochazi k maximalnimu rexluxu. Jestli chcete destilovat jen jednou musite snizit prutok v 1. chladiči, aby trochu klesla alkoholovost a dostaly se ven i chutě. Ale regulace je na techto kolonach problem,... celý příspěvek >
Vady pálenky, 4.10.2018
Tak jsem ten smrad jeste posuzoval se sousedem a zjistli jsme, ze se s nejvetsi pravdepodobnosti jedna o smrad po oleji, protoze na chuti to poznamenany neni skoro vubec, coz pripalenina bývá a zapacha to dost podobne jako olej, ktery mam ve dvojitem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika