Příspěvky uživatele - 234.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hetlina, 12.5.2017
K tomu kupovaniu jabĺk (neobraciam sa na nikoho, čiste moja skúsenosť): vášnivý záhradkár bol už môj starý otec, vždy si zakladal na tom že dopestoval jablká pre celú rodinu, raz keď jeho brat priniesol kupované jablká, tak sa rozohnil posvätným... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 12.5.2017
Rovnaká skúsenosť ako Teta Jana, absolútny súhlas s ňou čo sa týka mrazuodolnosti kvetov Asiminy. U nás minulý rok -5°C, tento rok najmenej -3°C, nezmrzol a neodpadol ani jeden kvet. Fotky snáď hovoria jasnou rečou. Skúsenosť z jednej (v tomto... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 17.1.2017 Obsahuje fotku
Tu.
Boscova - kráľovná hrušiek. Naozaj?, 1.1.2017 Obsahuje fotku
Pre 34.2: Nojabrskaja (syn. Xenia, Oksana) pochádza z kríženia Triomphe de Vienne a Nicolai Krier. Mám 2 stromky, jeden 3-ročný a jeden 1-ročný, oba na duli Adams. Rast je aj na duli dosť bujný. Rodivosť veľmi skorá (už na 1-roč. stromčeku bolo... celý příspěvek >
Špendlíky, 1.1.2017
Pre Konvalinku: Nepřišel. Len si dovolím ten Váš krásny obrázok prišpendliť správne otočený 😉. IH
Konvert, 31.12.2016
Mikeš 13: Ale ja som mal na mysli hlavne staré ČESKÉ odrody, nie Boscovu, Drouardovu či Williamsovu a pod. Ktorá novovyšľachtená odroda je potomkom chuťovo tak chválenej Koporečky či Muškatelky? Alebo Mechelenskej, ktorú ing. Fidla považuje za... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 31.12.2016
Lucas: Dosky sú v poriadku, úlohu splnia. Len som prekvapený tým že vápenný náter Vám dážď zmyl už v zime hneď po natretí (alebo to bolo až teraz-po roku?). Mne náter na väčšine stromov vydržal v takom stave, že som zvažoval či ho vôbec obnovovať. ... celý příspěvek >
Vavrinovec do kompostu, 13.8.2016
Čiste sedliackym rozumom mi napadla otázka : Plánujete ten kompost jesť? :-) Takže odpoveď by mala byť jasná... Nie som ale expert na komposty a snáď sa vyjadrí aj niekto kompetentnejší. Je možné že niektoré rastliny sa do kompostu nehodia, lebo by... celý příspěvek >
DSR - Dvojstupňový sektorový rez, 13.8.2016 Obsahuje fotku
Dvojstupňový sektorový rez (DSR). Na fotkách krásne, učebnicovo vidno ako funguje (tu ide o jabloň Fuji). V prvom kroku skrátime silný nerozvetvený výhonok na vnútorný púčik. Z neho vyraší silný letorast takmer kolmo hore (ten nechceme a neskôr... celý příspěvek >
Maďarská, 1.8.2016
A ten Bergeron kvitne neskôr-později ako Tsunami alebo kvitnú súbežne?    Jano
Maďarská, 1.8.2016
Zdravím Vás Jirko chcem sa opýtať ako je to s kvitnutím u Tsunami? Kvitne aspoň trocha súbežne s Maďarskou alebo Maďarská kvitne až po tom ako Tsunami odkvitne? Myslím tým že či by Maďarská mohla opeliť Tsunami?   Jano
Úroda meruněk 2016, 21.7.2016
Koľko dní po VP u Vás pán Petr dozrieva Kioto?    Jano
Užvýkané konečky trávy, 21.7.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, Martine. Vypestovať a udržiavať pekný trávnik je hotová veda a vidno že Ste v tom expert. Pár poznámok z pohľadu laika. Trávnik mám v ovocnom sade (viď fotky), takže ako bežný úžitkový. V starostlivosti nerobím nič mimoriadne, ale keď už tam... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 21.7.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, Okawango. Ďakujem za informácie a odporúčania ohľadom tomelu. Ako pozdrav Ti posielam aktuálnu fotku mojej araukárie. Zdá sa že prosperuje dobre, výška cca 1,80m, posledné poschodie má 5 rozvetvení. Chcem sa spýtať, či používaš na svoje... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika