Příspěvky uživatele - 230.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 19.11.2017
Rostliny k řízkování vysévám 6. 1. daného roku, na oknech mám takové podmínky, že přisvětlování nepotřebuju. Řízkování je popsáno ve starších příspěvcích včetně fotodokumentace. Crimsom Crush jsem letos pěstovala, plíseň nedostala do poloviny října,... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 12.11.2017 Obsahuje fotku
Již dříve jsem zde někde psala, že zahradu mám místo psychoterapie a posilovny. Co naroste, je bonus navíc. Jezdit někam do fitka bych se nedonutila a bylo by to určitě dražší, než běhat s konví nebo s kolečkem po zahradě. Nyní dokonce navážím listí... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 27.4.2017
Pro Bohouše - Zkoušela jsem před lety naroubovat 11 ks nakladaček, pamatuji se, že rostly lépe než neroubované, roubované rostliny jsou vitálnější. Porost vydrží déle. Nedělám to však, za tu námahu a zakrámovaný parapet zvýšení úrody nestojí.... celý příspěvek >
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 29.9.2016
U kamarádky se koncem července objevila na záhonku u rybníka po několika vlhkých dnech plíseň, postiženy byly hlavně žluté hruštičky, byla již na stoncích i plodech. Její manžel je postříkal urychleně Acrobatem. Na zastrčeném záhonku měla jednoho též... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 23.8.2016
O volbě travní směsi jsem dlouho uvažoval(tedy až v poslední době, když jsem se o péči něco dozvěděl). Na trávník po dřívějším majiteli jsem před dvěma roky používal nějakou travní směs ze supermarketu, a před rokem také ale opět jinou, poslední byla... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 3.8.2016
Mandatem a Datlem se chystám nahradit Sladkaju Děvočku, protože sáček orginálních semen, která byla zakoupena v Moskvě obsahuje kulatá rajčata, která se Děvočce nepodobají vůbec v ničem. Závadná je celá šarže, protože další dva sáčky, které mají... celý příspěvek >
Choroby rajčat - nevíte, co to je?, 27.7.2016
Neřeším. Manžel stříkal venkovní rajčata a brambory Acrobatem, mohl stříknout i skleník, to jsem odmítla kvůli každodenní komzumaci plodin ze skleníku. J.
Choroby rajčat - nevíte, co to je?, 27.7.2016
To je to samé, česky čerň nebo plíseň sametová, původcem je Cladosporium.  J.
Choroby rajčat - nevíte, co to je?, 27.7.2016
Mně to připadá jako Cladosporium, česky plíseň sametová, mám toho letos ve skleníku na rajčatech spoustu, je různá vnímavost mezi odrůdami, sama neřeším, na plody to nejde. Podívejte se na spodek listů, měl by tam být sametový povlak výtrusů, který... celý příspěvek >
Počasí či plíseň?, 26.5.2016
Nebylo políčko ošetřeno herbicidem? J.
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 9.7.2015
taky mě zajímá, zvláště stromkový černý rybíz, nevím proč, ale zlomily se mě nějaké větve, asi množstvím plodů, nebo to mám špatně, prostříhané,prosím poradte, nejlépe s náčrtkem.
Pomoc s určením odrůdy, 1.4.2015
A váš tip?
Pomoc s určením odrůdy, 31.3.2015
Hádat se nebudu, ale další věc, která mě utvrzuje v Zuzanu je ta krátká stpoka na obrázku od host - xxx.xxx.135.230 - většina plodů to má přesně tak. Ty vybarvené plody jsou z vrcholu stromu a podle fotky jsou si hodně podobné.
Odrůdy meruněk, 17.8.2014 Obsahuje fotku
Vysočina 15.8. 2014 v 550 m.n.m.- Bergeron.
Neznámý keř, 7.6.2014 Obsahuje fotku
Může mi prosím někdo napsat, jak se jmenuje keř na obrázku. Dále bych potřebovala poradit kdy a jak ho stříhat a zmladit Děkuji.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika