Příspěvky uživatele - 225.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvýšené záhony, 8.1.2016 Obsahuje fotku
Tak místo fazolí se v mém "vyvýšeném záhonu" nakonec dařilo minirajčátkům a paprikám :-)  Navrstvený materiál během léta slehl skoro o polovinu, na jaře musím doplnit.
Vyvýšené záhony, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Taky jsem si to myslela, ale pár jsem jich taky sebrala. Asi byli v nasypaném kompostu. Ale další už měli smůlu. Teď půjdou do vany keříčkové fazole.
Vyvýšené záhony, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Pro zasmání. Můj vyvýšený záhon před dnešní sklizní špenátu. Dáša
Klatovské karafiáty, 4.5.2015
Já je kupovala přes inzerát v časopise Zahrádkář přímo od klatovských pěstitelů. Ten inzerát je tam určitě i teď. Zkuste to.
Odrůdy brambor - doporučení, 17.3.2015
Doporučuji odrůdu Adéla, chuťově vynikající, "máslová" konzistence. Mám jí ve sklepě už podruhé a doufám, že jí letos zase seženu.
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 15.3.2015
Dneska jsem čistila trvalkové záhonky a nasbírala jsem při tom dvě zavařovací sklenice zavíčkovaných šneků. Nemámívám totiž na zahradě slimáky, ale normální šneky (ulita 1-2 cm) - loni jich byly tisíce a udělají škodu stejně jako... celý příspěvek >
Celer, 13.2.2015
Vloni jsem poprvé vysela naťový celer. Sazeničky jsem sázela do hnízd po 4 -5 kusech. Úroda byla velká, čím víc se nať otrhává, tím víc dorůstá. Nasušila jsem pro celou rodinu. Nať je křehčí než u bulvového celeru a úžasně aromatická. U nás nesmí... celý příspěvek >
Neudržovaný starý černý rybíz, 27.1.2015
Nechte 4-6 zdravých větví a 2 nejsilnější loňské výhony, v příštích letech vyřežte každý rok 1-2 staré a nechte zase 1-2 nové výhony. Tak budete mít úrodu i zmlazení. Ty velice staré keře možná seřezat celé a nechat totálně zmladit. D.
Poraďte svídu se žlutými výhony, 20.1.2015
Jestli máte nějakou ve svém okolí, stačí utrhnout na jaře pár větviček a nechat ji ve vodě zakořenit -jde to snadno. Dáša
Vepřové maso na cibuli a zeleném čaji, 1.1.2014 Obsahuje fotku
Včera jsem vařil podobné jídlo s tím, že jsem si koupil vepřovou krkovici, kterou jsem nenakládal a neorestoval - maso naporcované na plátky jsem pouze dusil (maso jsem podléval vodou). Tentokrát jsem nepoužil pepř, ale zázvor, cuketu a kysané zelí.... celý příspěvek >
Vepřové maso na cibuli a zeleném čaji, 8.9.2013 Obsahuje fotku
Vepřová plec, olivový olej, bazalka, cibule, papriky, anglická slanina, rajčata, vajíčko, sůl, pepř, zelený čaj Vepřovou plec den předem mírně nasolíme a naložíme do směsi olivového oleje a bazalky. Druhý den dáme naložené maso i s olivovým... celý příspěvek >
Ví někdo, jak připravit "libanonský" kuskus?, 6.1.2013
Nevděl by prosím někdo, jak připravit kuskus tak, jako jej mají v libanonských restauracích? Kuskus, který zde podávají je žlutý, sypký a má charakteristickou chuť. Podobně připravovali kuskus na Kypru, kde jsme byli na dovolené. Tam do něj navíc... celý příspěvek >
Medvědí tlapky, 16.12.2012 Obsahuje fotku
20 dkg hladké mouky, 16 dkg tuku (máslo nebo Hera), 9 dkg cukru, 8 dkg mletých oříšků, 2 dkg kakaa, 1 vejce, skořice, roztlučený hřebíček Všechny ingredience smícháme a vypracujeme těsto, které vtlačujeme do suchých formiček. Pečeme ve středně... celý příspěvek >
Vanilkové rohlíčky, 11.12.2012 Obsahuje fotku
280 g hladké mouky, 50 g moučkového cukru, 50 g strouhaných lískových oříšků, 50 g strouhaných loupaných mandlí, 200 g másla, 2 žloutky, ¼ lžičky strouhané citrónové kůry Na obalení: moučkový cukr, vanilkový cukr Do mísy vsypeme hladkou... celý příspěvek >
Makovník, 28.11.2012 Obsahuje fotku
1 vejce, 1 hrnek polohrubé mouky, 3/4 hrnku mletého maku, 1/2 hrnku mléka, 1/2 hrnku cukru, 1/2 kypřicího prášku, 8 lžic oleje, marmeláda Nejprve smícháme vejce, mletý mák, mléko, cukr a olej. Do vzniklé směsi přidáme mouku s kypřícím práškem a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika