Příspěvky uživatele - 118.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šoupě Praher tažný uzávěr DN 110 mm, 24.11.2018 Obsahuje fotku
Před půl rokem jsem namontoval šoupě DN 110 mm Praher a dnes bych chtěl na zimu vypustit biologickou filtraci a nemoho ho otevřít. Nechci použít brutální sílu. Otočit pákou šoupěte nejde. Táhnout nahoru také ne. Jak se má otevřít? Přeci nejsem... celý příspěvek >
Umístění UV lampy, 5.11.2018
Jsem názoru, že UV lampa by měla být co nejblíže ke zdroji filtrované vody. U čerpadlového zapojení je to čerpadlová šachta před bubnovým filtrem. U gravitačního zapojení je to v odtokové komoře bubnového filtru. Tudíž před biologickou filtrací. Měla... celý příspěvek >
Biokuličky jsou mrtvé?, 2.7.2018
Děkuji za odpovědi. Má to logiku.
Biokuličky jsou mrtvé?, 30.6.2018
Chybí mi praktická zkušenost a proto se ptám abych to pochopil. Není mi jasno čím se zanesou za bubnovým filtem s UV lampou, Kdyby se ty pory zanesly kalem tak by přes ně neprotékala voda anebylo by možné tento materiál jako filtrační používat.... celý příspěvek >
Biokuličky jsou mrtvé?, 28.6.2018 Obsahuje fotku
Záběr z videa
Biokuličky jsou mrtvé?, 28.6.2018 Obsahuje fotku
Biofiltrace
Biokuličky jsou mrtvé?, 28.6.2018 Obsahuje fotku
Snažím se zhotovit doma biofiltraci ve stylu AquaForte adívám se, že v první provzdušňovací komoře už nedávají biokuličky ale jiný zelený materiál vzhledu houbiček. U českých prodejců jsem ho nikde neobjevil. Co to může být? Zřejmě to má větší objem... celý příspěvek >
Propojení plastových jezírek, 17.5.2018
Jaký je výškový rozdíl mezi oběma jezírky? Jaký mají tvar ty plastová jezírka? Zřejmě zakulacené stěny. Co je cílem propojení těchto jezírek?
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 27.3.2018
A jaký je Váš názor pane Hrkal na šoupě nebo kulový ventil. Jedná se mi o uzávěr u odkalení. Nevím co je na tom pravdy ale šoupě prý poměrně často propouští. Takže bych mohl přes odkalení se šoupětem ztrácet vodu. Je kulový ventil rozumná... celý příspěvek >
Minimální výše hladiny v bubnovém filtru, 25.3.2018 Obsahuje fotku
Ještě když se dívám pane Hrkal na jejich obrázek gravitačně zapojeného bubnového filtru s biologickou filtrací tak jsem stále mimo mísu. Tak jak to namalovali tak výše hladiny by v biologické filtraci byla maximálně do výše poloviny odtokové trubky... celý příspěvek >
Řídicí jednotka bubnového filtru, 14.3.2018
Tomu rozumím ale nechápu jak čerpadlo pozná, že došlo k errorové chybě (vyjímečný stav) aby se vyplo když není připojeno k řídicí jednotce? AEM má čerpadlo připojené k řídicí jednotce a AquaForte nemá. Čtu diskuse na koi a jeden Anglán si tam... celý příspěvek >
Doporučení a rozdíl mezi Oase a Aquaforte, 11.3.2018 Obsahuje fotku
AquaForte šmejd nebude když ho nabízí i Banat a poskytuje k němu servis. A když už uvažujete nad cenami tak je zvlášní, že v Německu jsou nižší než u nás. Buď naší prodejci nenakupují za velkoobchodní ceny a přiráží si k německé maloobchodní... celý příspěvek >
Názor na bead filtraci, 7.3.2018
Procházel jsem toto forum a nenarazil jsem na diskusi k Bead filtraci. Když pominu cenu a čtu popis od prodejců tak ti tvrdí, že je to velice účinná biologická filtrace s komfortní obsluhou. Má však jednu marketingovou chybu, má jít o produkt... celý příspěvek >
Čerpadlo/filtrace do jezírka cca 6x7x1,5, 7.3.2018
Každou KG zvlášť. To z toho důvodu aby jste nesnížil průtok a měl možnost na konci dát šoupě a tím regulovat průtok vody v každé větvi.
Jak se řeší výměna síta v bubnovém filtru, 2.3.2018 Obsahuje fotku
Stále vyměřuju místo pro bubnový filtr a docházím k závěru, že můj vytipovaný bubnový filtr AEM Easy drum se mi tam nevejde. Vešel by se mi tam ale AquaForte drum. K tomuto bubnovému filtru však žádný prodejce nevede náhradní díly. Jak se to řeší u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika