Příspěvky uživatele - 118.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Schema kořenové filtrace, 4.11.2017
Vy jste pane Hrkal také názoru, že štěrbinový filtr je lepší než vortex?
Noční světlo, 18.9.2016
Tak mi poraďte když se v tom na rozdíl ode mne vyznáte. Jestli Vás správně chápu tak jde o ohniskovou vzdálenost. To znamená když dám zoom co nejdál tak uvidím nejširší záběr a ten je dle Vás jestli správně chápu malý. Budu to mít umístěné pod... celý příspěvek >
Noční světlo, 17.9.2016
Tak to jste mi vzal vítr z plachet. Já jsem dospěl k tomuto závěru koupit ale nemám s tím žádné zkušenosti: New arrival 4MP 4 inch Mini Size Network Onvif IP PTZ speed dome 20X optical zoom ptz ip camera 60m IR
Noční světlo, 17.9.2016
Děkuji za odpověď. Taky chci dát kameru do venkovní voliery a pořád uvažuji jakou. Zda otočnou venkovní IP nebo CCV. Jak ty minidv kamery snesou zimu? Kolik očekáváte teplotu v kurníku?
Jakou z těchto sekaček vybrat, 1.5.2016
Jak říkám, sekačku od Beďi jsem vybral v té době TOP a byla s ní absolutní spokojenost. Za celou dobu jsem akorát lil olej a vyměnil pojezd.  Kdyby neprorezavělo šasí tak kosí dále. K VIKINGU jsem se dostal náhodou mimořádná koupě za pakatel... celý příspěvek >
Kamera v jezírku, 23.4.2016
Proč co nejužší úhel záběru? Jsem diletant a je to pro mne cenná rada.
Kamera v jezírku, 2.3.2016
No z toho co tam píše tak jsou to tyto poznatky alespoň já to tak chápu:       WIFI - nefunkční a je to logické, spojení přes RJ245, zakoupit IPmnevodotěsnou kameru a umístit ji do vodotěsné krabice,... celý příspěvek >
Rybářské pruty pro malého rybáře, 13.1.2016
Máte i nemáte pravdu. Pravdu máte v tom, že pruty byly české výroby a slušné. Ale i ty slušné dnes jsou v porovnání s těmi v Lidlu hodně pozadu. Já chytal na černo s ostatními na kus silonu a splávek. Proč tenkrát braly ryby poctivě i když byla... celý příspěvek >
Rybářské pruty pro malého rybáře, 9.1.2016
To co píšete je základní znalost o výbavě a je správná. Ale není jedno kde výbavu koupí? Ten kluk začíná a neví zda ho to bude bavit. Tak proč předražené značkové pruty?  Kontrolní otázka: s jakou značkou a druhy prutů se začínalo v době kdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika