Příspěvky uživatele - 239.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plodové myrobalány 2013, 13.8.2013
Troufám si tvrdit že toto myrobalán není.Tipl bych to na semenáč durancie nebo jine slívy.
Co to je za nemoc a co s tím?, 28.5.2013
Jestli maš 3 leté stromky, tak nejsou velké.Já by ti určitě doporučil ty plody s dírkou otrhat a zničit, protože pilatka přelízá z plodu do plodu a jedna zničí až 4 plody.Tím určitě čast urody zachráníš.
Duo švestka od Bakker, 16.4.2013
Já ji pěstuji v květináči na balkoně je to pavděpodobně višen plstnatá prunus tomentosa
Švestka Jojo, 29.12.2012
Tak jsem vypálil první urodu odrudovou slivovici pouze z JOJA.Na to že plody byly bez chuti i když přezrály mě mile překvapila.Odněkud si podržela celkem pěknou švestkovou vuni i po pecičkách hezky zavoněla.Když to shrnu, dá se to.Myslel jsem, že s... celý příspěvek >
Sušené švestky, povidla, 13.12.2012 Obsahuje fotku
Máme zelenou renklodu velikost asi 35g při přezrání sladká jako med.Taky jsem ji sušil a výsledek je uspokojivý.Trošku slabší aroma, ale da se to.Určitě lepší než nic.Je to semenáč a mám zjištěno, že rodí perfektní ovoce i bez roubování.vysadili jsme... celý příspěvek >
Ulomená větev - roub na jaro?, 13.12.2012
Lepší zkušenost mám s rouby uskladněnými venku na severní straně budovy, stromu atd.Uskladněné v lednici bud   vysychaly nebo plesnivěly a ujímatelnost byla o mnoho menší 
Očkováni třešní, 6.8.2012
Vzhledem k tomu, že jsi očkoval někdy kolem 5.6. tak by ty očka měly rašit tj. očka bdící.Obavam se, že se ti neujmulo nic.Nenech si však kazit náladu a opakuj pokusy, jednou to vyjde.Dostaneš cvik atd.Já jako samouk jsem se jednu ranou třešen... celý příspěvek >
Althanova renklóda - problém s plody, 2.8.2012
Kamarád má Althanovu renklodu strom asi 15 let.Je silně napadena šárkou projevy na listech, na plodech ani náznak onemocnění, akorat na pecce jsou skvrny jako u meruněk.Postupně jak dozrává tak je nosí na ochutnání do práce a překvapuje mne jak se... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu?, 8.6.2012
Jak už jsem psal 4.6.tato odruda je v opuštené zanedbané zahradě kde se pne po stromech a mě zaujala pro svou vitalitu a to že prokazatelně po dva krat bez problemu přečkala zimní mrazy -25-27.Já o ni vím asi 4 roky a nejsem žádný odbornik.Síla liány... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu?, 7.6.2012
Díky za reakci ještě bych dodal, že je zajímavé svou mrazuodolností bez známek poškození klidně vydržela mráz -26 v volnem prostoru.neroste u budovy.Ale trpí houbovyma chorobama.Je to okrajová oblast pěstování revy Severní Morava.
Co je to za odrůdu?, 4.6.2012 Obsahuje fotku
Nechci zakladat nove vlakno.Poznate někdo tuto odrudu foceno 21.8.ještě nebyla zralá, nafoceno v opuštěne zahradě.Dobře koření bujně roste.
Broskvoň - usychání, 24.5.2012
Neudělal jste žádný výchovný řez toto vidím jako přičinu.že prosychá. take to vypada na napadení moniliozou.
Jde o švestku?, 10.5.2012
Doporučoval bych vám, pokud budou plody vyhovovat, ponechat pouze jeden nejpěknější kminek a ostatni vyřezat.
Myslíte, že nedávný mráz mohl poškodit květní pupeny meruněk?, 4.4.2012
Loni to bylo o měsic později až -7 stupnu
Co s nevyužitými zásobami, 21.3.2012
Takže vytavit, přecedit,cukerný roztok zakvasit kvasinkami a vypálit kořalku.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika