Příspěvky uživatele - 176.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Josephine de Malines, 21.1.2020
Podľa literatúry si p. Esperen vážil najviac zo svojich semenáčov práve bergamotku. Vo vhodných podmienkach by sa mohla ukázať, preto tie očakávania. Nezostáva nič iné, iba si pár rokov počkať :). Ponuka na nefinančných burzách vrúbľov sa trochu... celý příspěvek >
Josephine de Malines, 20.1.2020 Obsahuje fotku
2019 burza vrublov
Josephine de Malines, 20.1.2020
Aké odrody (najchutnejšie) by ste mi doporučili do okolia Trnavy (160 mnm, južný svah)? Zatiaľ skúšam dekanku robertovu, napoleonovu, boskovu, hardyho, esperenovu bergamotku aj maslovku, wiliams a generala leclerca. 12 ročné skúsenosti s parizankou a... celý příspěvek >
Josephine de Malines, 19.1.2020
Podarilo sa Vám dopestovať Mechelenskú? Aká bola? Chcel by som niečo dovrúbľovať do generála leclerca a Mechelenská sa javí ako horúci kandidát. :) 
Hruška General Leclerc, 19.1.2020
Pán hlavatý, podarilo sa Vám dopestoovať generála? Aký bol chuťovo? 
Jadroviny 2019, 1.12.2019
Tento rok po prvý krát od roku 2008 čo ju pestujem dosiahla úžasnú kvalitu Parizanka, ktorej posledné prezreté plody pomaly dojedame. Vo vodomernej šachte kde som pôvodne skladoval ovocie je ešte stále pomaly 15 stupňov, takže zo skladovania nebolo... celý příspěvek >
Hardenportova, 25.11.2019
Dobrý deň pán Hlavatý, podarilo sa Vám dopestovať hrušku Hardenpontovu?
Nektarinka Venus, 20.10.2019
Viete niekto porovnať termín dozrievania cresthavenu a venus? Včera som kúpil venus na podpníku mandľa, lebo viac menej nič neskoršie som tento rok nezohnal. Kúpil som venus v nádeji, že bude neskoršia ako cresthaven.  :)
Kráľovná Viktoria, 11.8.2019
Posledný plod sa dojedol v piatok. Prvé plody boli zrelé okolo 28. júla. Oproti minulým rokom boli plody približne 2 väčšie, čo zrejme spôsobili 2 výdatné prívalové lejaky. Tento rok dozreli do žlto - červej farby, minulý rok do tmavo modrej. Chuť,... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 16.7.2019
Tento rok na rozdiel od minulého pršalo aspoň v máji. Napriek tomu som poctivo zavlažoval. Rovnako ako minulý rok. Asi to bude extrémnym rozdielom v počasí medzi májom a júnom. Rozdiel jún - júl je tiež dosť výrazný. Keď sa to skombinuje s miernou... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 14.7.2019
Tradičný súboj Velkopavlovická - Ananásová vyhrala (opäť) stará Ananáska na chalupe. Tento rok celkom netradične dozrela skôr ako Velkopavlovická, Veľké, sladké, šťavnaté plody plody pomerne netradičnej chute prekonali všetky očakávania. Susedia a... celý příspěvek >
Bílá meruňka Šalach Ananasnyj, 30.4.2019
Mali ste už niekto úrodu tejto odrody? Aká bola chuťovo? Ako rastie? 
Bergamot d´Esperen, 14.4.2019
Vrúble tejto odrody sa pomaly preberajú k životu, aj keď trochu neochotne. Sú privrúbľované do starších, už dlhšie rodiacich stromčekov. Pri troche šťastia ju o 2 - 3 roky ochutnám z mojich "ideálnych" podmienok. :)
Hardenportova, 31.12.2018
Teplotné zmeny a sucho zvládli hrušky veľmi dobre, dokonca aj na dulovom podpníku. Rovnako jablone pomerne dobre, oveľa horšie to zvládli slivkoviny.  Ktorá hruška je podľa Vás pocitovo najsladšia? 
Hardenportova, 30.12.2018
Literatúru si veľmi vážim, najmä Říhove pomológie, ale vlastmá súsenosť je v mojich očiach oveľa viac ako sebalepšia literatúra. Predovšetkým počasie je dnes úplne odlišné ako v Říhovej dobe. Tento rok to (opäť) dokázal, pojem teplo dostal úplne nový... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika