Příspěvky uživatele - 176.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Albatros, 19.7.2018
Minulý štvrtok sme sa vrátili z dovolenky. Na zemi sme našli prvých 5 plodov odrody Albatros, sadenej na jeseň minulého roku. Plody sa vyfarbili do tmavo červena (asi kvôli počasiu v tomto roku). Chuť nás nadchla, len sa po nich tak zaprášilo. Plody... celý příspěvek >
Velkopavlovická, 29.6.2018 Obsahuje fotku
U nás (okolie Trnavy) začína dozrievať. Plody sú tento rok nezvyčajne vyfarbené, aj napriek mimoriadnemu suchu a teplu sú nezvyčajne veľké (asi vďaka výdatnej doplnkovej závlahe). Stromček na myrobaláne, sadený na jar 2016, prírastok viac ako meter,... celý příspěvek >
Ryngle wazonova - neštovice?, 8.6.2018
Ak niekto pestuje aj Ontario aj Oullinskú, tak by mal byť schopný potvrdiť alebo vyvrátiť či sa jedná o tú istú odrodu. 
Ryngle wazonova - neštovice?, 8.6.2018
Aké je Ontario v porovnaní s Oullinskou? 
Althanova renklóda - problém s plody, 7.6.2018
O koľko má slabší rast v porovnaní s Althanovou? Zasadil som Dianu spolu so Silviou na jar tohto roku, ale plánujem ju na jeseň presadiť na miesto, kde až toľko priestoru nie je a nahradiť ju Presentou. Tak mám trochu obavu, aby nenarástla príliš... celý příspěvek >
Ryngle wazonova - neštovice?, 7.6.2018
V porovnaní s oullinskou je chutnejšia? Má pevnejšiu dužinu? Je plodnejšia ako oullinská? 
Ryngle wazonova - neštovice?, 7.6.2018
Ako inak hodnotíte túto odrodu? Ako chutí? Ako odoláva chorobám? Ako rastie? Ako plodí? 
Coe Golden Drop, 21.5.2018
Aká bola táto odroda v sezóne 2017?
Žloutnou a opadávají ještě malé plody - jaký je problém, 15.5.2018
Ja to pripisujem kombinácií mimoriadne sucho + rekordné teplo. Presne taký istý opad mám na mladých stromkoch 6-tich odrôd. Staršie stromy (10 a viac ročné) na myrobalánoch tých istých odrôd opadali neporovnateľne menej. 
Jefferson Gage, 17.9.2017
Ako máte skúsenosti s odrodami warwickshire drooper a coes golden drop, ktoré spomínate v iných vláknach? Nie sú chuťovo dobré? A čo odroda rheingold?
Jefferson Gage, 16.9.2017
Z Vašich príspevkov vyššie som mal pocit, že ide o kvalitnú odrodu. Nejaký tip na chutnú žltú slivku? 
Jefferson Gage, 16.9.2017
A keď bola pekná a teplá jeseň stála za to?  Zvažujem, že by som ju teraz na jeseň kúpil, ale mám obavu, či nechytí šarku a či bude aspoň vo vydarených rokoch stáť za to.  A taktiež by som chcel kúpiť thames cross. 
Jefferson Gage, 16.9.2017
Dobrý deň, ako dopadla odroda jefferson v tomto roku?
Kráľovná Viktoria, 12.9.2017
Takže dekladovaná odolnosť voči chorobám je iba na papieri? 
Kráľovná Viktoria, 11.9.2017
Dobrý deň, ako dopadol Váš avalon v tomto roku? 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika