Příspěvky uživatele - 248.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzinová sekačka neseká dobře, 30.8.2017
Ta sekačka je lehoučká bez pojezdu a tak se dá tlačit rychleji, než by odpovídalo počtu otáček žacího nože. Taky zkoukněte úhel ostření proti novému noži. Často se změní o pouhých 15° a už pružnější stébla okraj jednoho břitu ohne a následující břit... celý příspěvek >
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 30.8.2017
Vidíte, zatím diskutují jen ti, co OSOBNÍ ZKUŠENOST s daným motorem nemají. Ad to cukání není nedostatkem krouťáku, ale novou konstrukcí spojky pro 4T. Jikovácká měla/má větší rozsah otáček, kdy dochází k prokluzu a při prokluzu nekope. Ta spojka... celý příspěvek >
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 30.8.2017
no a co, tak cou ušetří na benzínu dá za čištění carburace?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 30.8.2017
Ano, to jste naklepl ten správný hřebíček. Je řetězec (posloupnost) : "zadání->výroba->kompletece->kontrola zhotovení->styl prodeje". 1) noname tina -> čína (severní korea) -> čína -> nikdo -> internet (ebay) 2)... celý příspěvek >
Letošní očkování - probudily se mi spící očka, 30.8.2017
Mám problém. Po střídání veder a chladu mi na jabloních s listím omláceným kroupami začaly růst nové plodonoše a kvetou. Podobně se chovají růžová očka naštěpovaná na kmíncích jako stromkové. Už mají 3 lístky... Jak odhadujete přezimování a co... celý příspěvek >
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 30.8.2017
Já nevím proč tady řešíte kopie nebo příliš levný číňan. Podle mne jsou to motory charakterově jiné. XP má vůči Hondě maličko vyšší spotřebu na vyrobený výkon, ale zase se nezblázní kvůli staršímu nebo méně kvalitnímu benzínu. Snese i 15%... celý příspěvek >
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 30.8.2017
Stříška nepomůže proti rose. Pokud ale není omývací efekt deště, každý postřik má dlouhodobější účinnost (tedy i kuprikol aj. měď). Praskání je odrůdová vlastnost, jenže některé odrůdy náchylné k praskání jsou chuťově nepřekonatelné. SfK
Vysazování letošních řízků, 30.8.2017
Pokud jsou řízky hrnkované, pak nejlepší je dát do studeného pařeniště. Při teplotách do -5°C nechat otužovat a zalévat přirozeně srážkami. Pro velké mrazy přikrýt netkanou textilií, novinami či kartony. Při oblevě odkrýt a zalít. SfK.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.8.2017
ano, přesně tak Když strčím do kopírky text s hrubkama mám očekávat, že výsledek bude opravená kopie? ale také když zkopírujete Hondu OHC tak dostanete Zhongsheng OHV... Jen musíte mít tu správnou kopírku co pomocí Ctrl+C a Ctrl+V spamuje... celý příspěvek >
Úvěr na koupi chaty, 27.8.2017
Jsou lokality, kde se investice do nemovitosti zhodnocují a naopak jsou i lokality, kde se investice nejen nezhodnotí, ale náklady na údržbu nemovitosti neúměrně zatěžují rozpočet investora. Zpravidla je to tak, že se zhodnocuje tam, kam se lidé... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 27.8.2017 Obsahuje fotku
123 mýlil jsem se. Od fy. Bosch si můžete zakoupit tři typy drtičů. S pomaloběžnou rohatkou, klasický s talířovou frézou a originální s kuželovou frézou. SfK.
Používáte drtič?, 27.8.2017
Pro úplnost - většina čtenářů nebude mít kompost tak velký a pro homogenizaci použije katrovací sestavu složenou z lopaty a prohazovacího síta (cca 500,-Kč). Jinak Bosch vyrábí stroje jak pomaloběžné tak i rychloběžné. Shodou okolností se u... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 26.8.2017
Pánové a dámy ... ono je jedno, jestli se to nazývá drtič nebo štěpkovač. Oba produkty jdou dát do kompostu a oba produkty po usušení prohnat ohněm. Jen ten jemější rychleji tleje v kompostu a více nasviní při topení a naopak ten hrubší tleje v... celý příspěvek >
Usychání listů u cykasu, 26.8.2017
Hlavně omezte zálivku. Pokud jste přesazoval, vzpomeňte si jestli máte vespod 2-3 cm drenáže,  pak 3-4 cm substrátu pro pokojové rostliny vylehčeného přídavkem keramzutu, antuky, perlitu či drti z polystyrénu a navrchu vrstvu fixační z 3-4... celý příspěvek >
Usychání listů u cykasu, 25.8.2017
Cykas je v tomto ohledu potvora. Můj například nyní sedí už druhým rokem bez nových listů. Předtím vyrašilo naráz 8 listů opět po 16 měsíční pauze. Mám obavu, že čím je starší, tím se intervaly prodlužují. Když jsem jej kupoval, byl to sotva... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika