Příspěvky uživatele - 248.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ma cenu zachranit rybiz/angrest?, 27.6.2015
U nás hned za osadou je také už 60 let pole, směrem na JV, žádné následky se neprojevují. Asi máme štěstí, že z té strany moc nefouká. Ale myslím si, že té nové výsadbě víc vadí zatravnění, rybízy koření mělce.  Lída
Daju sa jahody presadzat aj teraz?, 27.6.2015
ps - i tak po nich můžete dát kromě zeleného hnojení třeba špenát, ředkvičky ap.       L.
Daju sa jahody presadzat aj teraz?, 27.6.2015
Staré trsy se nepřesazují a odnože jsou ještě malé. Nejosvědčenější je nechat neodstřižené odnože zakořenit v kelímcích se zeminou, začátkem srpna odstřihnout a vysadit na nové stanoviště. U nás se černá textilie moc neosvědčila, kdo ji měl, upouští... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 26.6.2015
Ten kyprej jsem "ulovila" na louce za osadou... Bývalo jich tam víc, pak zůstal jediný (byla to jen 1 šťopka), tak jsem ho "zachránila". Jeho potomky rozdávám po sousedkách a chtěla jsem ho vrátit i na louku, ale ta má teď nového majitele a měl tam... celý příspěvek >
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 26.6.2015
K odolnému plevelu v malinách - i tu bršlici tam mám... Sice jsem se ji snažila odstranit, ale zcela to nejde a maliny plodí jak divé. Takže Violeto, pokud tam trochu pýru nebo i té bršice zůstane, není to žádná pohroma. Jen toho nesmí být moc, aby... celý příspěvek >
Neznámá rostlina, 25.6.2015 Obsahuje fotku
To první je kyprej vrbice - dorůstá výšky až jeden metr, pokud odstraníte první odkvetlá květenství, pokvete z vedlejších ještě dlouhou dobu. Mám ho u jezírka ve vlhké zemi, ale snese i sucho, jen je pak nižší. Mezi těmi afrikány mi to připadá něco... celý příspěvek >
Ma cenu zachranit rybiz/angrest?, 25.6.2015
Není to stromky, ale špatnou (nebo spíš žádnou) péčí. Při výsadbě je nutné přidat kvalitní zeminu, pořádně sestřihnout a okolo stromku udržovat zem bez trávy. Od druhého roku hnojit a každoročně po sklizni nebo časně v předjaří sestřihnout výhony. Ty... celý příspěvek >
Jaký okrasný keř vysadit vedle tújí v předzahrádce, 25.6.2015
Tavola žluto i červenolistá, trojpuky bílé i růžové, zlatice, jasmín, šeřík, ruj červená i zelená - jen se podívat do zahrad...         Lída
Šišky do kompostu?, 24.6.2015
Celé borové šišky se v kompostu rozkládají řadu let, lepší je je spálit. Vlastní zkušenost - i když jsem šišky ze sousedovy borovice shrabovala, stejně se občas nějaká do kompostu dostala. Dodnes je vybírám, a to už borovici dva roky nemá... celý příspěvek >
Obnova skalky - pomoc, 23.6.2015 Obsahuje fotku
Třeba nějak takhle - fotky z netu           Lída
Obnova skalky - pomoc, 23.6.2015
To ale není skalka, to je jen osázený břeh, který má dole zídku... U skalky je základem kámen - a toho tam máte poskrovnu. Jedině osázet břeh znovu, použít keříky, co máte, přidat nějaké nižší a středně vysoké trvalky a okrasné traviny . Mohlo by to... celý příspěvek >
Neznámý keř, 22.6.2015
Jochovec znám růžový, kamarádka ho má. Ale dorůstá tak střední výšky, teď může mít tak 1,30m, š. cca 60cm (odhadem ho má tak 5-6 let), výška při koupi 40cm. Dost dlouho ho sháněla. Vím jen, že chce spíš chráněnou polohu a nechce úpal. Že existuje i... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu, 21.6.2015
Jestli tam tu pupalku chcete mít dál, tak si ji nechte vysemenit, je to dvouletka (sice je to planá kytka, ale také jsem ji na zahrádce měla). Různé jiné prodávané pupalky jsou ale trvalky.          ... celý příspěvek >
Neznámý keř, 21.6.2015
Hm, tak to není arónie ani muchovník ani ruj... Teď mi to pro změnu připomíná nějaké líčidlo...    Lída
Šarka švestek, 21.6.2015
U meruněk se tvoří na listech světlezelené skvrny, kroužky nebo nejčastěji proužky, které široce lemují hlavní nervaturu. U velmi náchylných odrůd se v závěru léta skvrny zbarvují fialovohnědě a výjimečně i nekrotizují. Na plodech se v období... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika