Příspěvky uživatele - 248.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole nemaji lusky, 24.7.2017
Ano, pokud jsou rostliny původem z oblastí krátkého dne (mezi obratníky), tak v době trvání dlouhých dní (květen, červen červenec) roste jen listová hmota a nenasazují na květ. Až teprve se zkrácením dne se možná objeví květy či plody. Pkud by jste... celý příspěvek >
Řízkování, 24.7.2017
Nepleťte si substrát a stimulátor. Stimulátor je prostředek obsahující látky podporujícího zakořenění. Substrát je to do čeho řízky zapichujete k zakořenění. I bez stimulátoru některé rostliny zakoření, ale u některých je použitelný... celý příspěvek >
Rybízové víno, 24.7.2017
Nastudujte si technologii ovocných vín. Toto je naprosto normální. Až kaly sednou na dno a vše ostatní "tuhé" bude na hladině, tak to hadičkou stočíte o jiného zasířeného demižónku a necháte dokvasit už bez kalů. Dokud ale kvašení je bouřlivé a... celý příspěvek >
Staré kanadské borůvky, 18.7.2017
Pokud jsou listy světlé a rostlina málo přirůstá, má v substrátu málo dusíku a dostupného fosforu. Fosfor se stane pro borůvku dostupným, pokud upravíte pH opět někam k 4,8-5,6. Dusík je potřeba dodat ve formě fyziologicky kyselého hnojiva. Takže... celý příspěvek >
Pěstování jarních bledulí, 18.7.2017
Bledule mají masité tobolky právě proto, aby "masíčko" sežrali nějací hmyzáci a tvrdší semínka propadla jejich chodbičkou až pod humusovou vrstvu. Semínko musí klíčit propadlé až na "minerální" zeminu, jinak klíček zaschne. Já to obcházím tak, že... celý příspěvek >
Pěstování jarních bledulí, 18.7.2017
Asi takhle. Bledule jarní (Leucojum vernum)  je typickou rostlinou pro vlhké listnaté lesy a suťové rokle. U mne se jim nejlépe daří u rybízu a u malin. V takovýchto partiích je při správné vlhkosti reakce mírně kyselá (podloží v hloubce může... celý příspěvek >
Pandorea, 22.7.2008
Sice tu pár let na toto téma nikdo nepsal, ale stejně se zeptám.Já mám Pandoreu teprve 14 dní, přivezla jsem si ji z výstavy.Problém je, že mi začala opadávat nasazená poupata.Zatím ji mám doma na parapetu, zálivka a světlo v pořádku, že by suchý... celý příspěvek >
Vysazeni venkovniho ibisku, 2.7.2008
Taky mám objednané ibíšky, (Laelia),ještě nedorazily.Můžete mi napsat, v jakém stavu přišly, mám z pošty i tohoto počasí obavy.Případně, kde objednáváte. Děkuju a hezky den Janap
Bessera elegans, 2.7.2008
Tak už je to 1Ocm poupě. Hezký den Jana
Latnatec, 2.7.2008
Tak to je nádhera!!! Já ho zatím přesadila do většího květináče, nějak se ho neodvažuju v tomhle počasí dát do země, nerada bych o něj přišla. Ještě dotaz, máte pod tou mulčí černou folii? Děkuji Jana
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika