Vysazeni venkovniho ibisku



host - 248.121 (?)
2.7.2008 7:56

Taky mám objednané ibíšky, (Laelia),ještě nedorazily.Můžete mi napsat, v jakém stavu přišly, mám z pošty i tohoto počasí obavy.Případně, kde objednáváte. Děkuju a hezky den Janap

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 203.140 (?), 1.7.2008 10:29, zobrazeno: 4085x

Dobry den, prosim Vas o radu: minuly tyden jsem obdrzela ze zasilkoveho obchodu venkovni ibisky. Protoze byly v lehkych plastovych kvetinaccich a venku bylo vetrno, presadila jsem je do o dost vetsich kvetinacu a mam je na terase na jizni strane. Kdy mohu ibisky vysadit do zahonu? Uz zacinaji i nakvetat. Diky moc.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
RadkaD - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (57) - 209.55 (?), 1.7.2008 14:31

Z kontejneru můžete sázet prakticky kdykoli, ale když už je máte přesazené, tak si počkejte na ochlazení a pak pravidelně zalévejte. Přeji hodně zdaru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.121 (?), 2.7.2008 7:56

Taky mám objednané ibíšky, (Laelia),ještě nedorazily.Můžete mi napsat, v jakém stavu přišly, mám z pošty i tohoto počasí obavy.Případně, kde objednáváte. Děkuju a hezky den Janap

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 203.140 (?), 2.7.2008 10:05

Prave z Laelia mi se zpozdenim tyto ibisky dorazily (jeden chybel). Prisly v dobrem stavu. Ted po par dnech co jsem je presadila do vetsich kvetinacu, zacaly celkem vadnout, tak jsem je prendala z nejslunnejsiho mista terasy trochu do stineneho, mozna tem mladym rostlinkam nahle tolik slunicka a horka vadilo? Pekny den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika