Příspěvky uživatele - 220.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za kytku, 4.7.2021
Sanseviera hahnii, druh tchynina jazyku 
Invazivní nevídaní migrující škůdci z jiných světadílů nově v česku, 12.10.2020
Všechno nepůvodní je špatně- sluníčka z Asie, vroubenka americká, pavouci a různé jiné, co sem nepatří 
Rez hrušňová - bio ochrana, 27.9.2020
S tím Nashi to až tak pravda není, vím, že se to všude píše, ale věřila jsem tomu a zasadila Nashi asi 4 m od napadené hrušně v sousední zahradě. Bohužel je také napadená i když ne tolik. Sousedům jsem rekla at´ ji zlikvidují, ale bez reakce.Zahrada... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 18.7.2020 Obsahuje fotku
Poznáte někdo, kdo se nám to nastěhoval? A co s ním? Díky
Ferramol neúčinkuje?, 15.7.2020
Ferramol funguje, aspoň já mám zkušenost dobrou.Nikdy je nevlhčím, někdy omylem při zalévání. Na slunci ale zas uschnou. Je pravda, že neokusují jen slimáci. 
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 28.6.2020
Všeobecně-nejen u ibišků to bývá nedostatek hořčíku. Zkuste Hořkou sůl.
Rajčata - co jim je?, 27.6.2020
Ještě zajímavost, tohle postižení má jen jeden keřík rajčete, ostatní jsou OK. Děkuji všem za rady.
Rajčata - co jim je?, 25.6.2020
Diky za radu.. Vápník by mě vůbec nenapadl.
Rajčata - co jim je?, 25.6.2020 Obsahuje fotku
Plody rajčat mají tmavé měkké špičky, nevíte někdo, co to je za vadu? Díky. Viz foto.
Stará jabloň s ohromnými jablky, 3.4.2020
Taky mám starou jabloň s velikánskými plody. Pátrala jsem a té mojí odpovídá Grahamovo.
Bavlník - zkoušeli jste někdo?, 13.2.2020
Bavlník má krásné květy a po odkvětu tobolku s bavlnou a semínky. Je to zajímavá rostlinka. 
Neznámá rostlinka, 11.11.2019
Na kosmatec se mi zdají úzké listy, ten zimu přežije, ale možná je víc druhů. A opravdu je hlíznatá?
Květiny Šíblová, Lukon Glads, Basik, 8.9.2019
Od p. Šíblové jsem taky objednávala v pořádku a od p. Basíka každý rok, je to seriozní prodejce. S Lukon G. jsem měla problém a tam už nikdy...
Adenium, 6.9.2019 Obsahuje fotku
Podobně kvetoucí mám, ale název nevím, byla to směs semen od bráchy.
Pekingské zelí a dřepčíci, 26.7.2019
Mě sežrali okrasnou kapustu a pak jsem někde vyčetla- zakrýt a napíchat kolem sirky hlavičkou do země.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika