Příspěvky uživatele - 220.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Popenec v trávníku, 17.8.2017
Tak z toho jsem taky na nervy, mám ho pod borůvkama, rybízama a taky kdekoliv se v trávníku utvoří místečko, je tam. Zatím ho vytrhávám, ale vypadá to spíš, že mu dělám prostor, aby se víc rozrostl. Taky uvítám radu.
Aký je to ker, vie mi niekto poradiť?, 31.7.2017
Máme jí za panelákem, docela plevel, hodně se množí.
Určení keře, 16.7.2017
Clematis-plamének. 
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 8.7.2017
Je mi líto, ale dělala jsem to od oka. Teplota-těsně bod varu-lehce to bublalo a čas-hlídala jsem a jak se vyboulily víčka, tak hotovo.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 7.7.2017
Já sázím taky radši víc, protože mi většinou něco zničí slimáci. A potom když už to přežije, tak je mi to líto vytrhat. Loni jsem poprve zkusila zavařit salát a byla jsem docela překvapená, že je to jedlé . Přesný recept nemám, jen jsem vyčetla:... celý příspěvek >
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 26.6.2017
Letos se mi to stalo poprve. Vysela jsem 3 druhy rajčat do stejného výsevního substrátu z Kaufu a zkadeřavěl jen jeden druh. Semena jsou z loňské úrody a rostliny byly zdravé.
Rajčata spodní listy, 24.6.2017
Takže pěstujete rajčata pod stříškou, aby se na ně nedostalo slunce , a ty na záhonu nedej bože, aby na ně zasvítilo,  jak je mám schovat? No asi to necháme na každém, at' chápe nebo nechápe fyziologii.  Rajčata v každém případě zkonzumuju... celý příspěvek >
Rajčata spodní listy, 24.6.2017
To všechno vím, taky proto neodstraňuju všechny listy. Píšu hlavně o rajčatech ve skleníku, rostou bujněji než ty co mám na záhonu. I když udržuju 1 výhon, listy jsou dlouhé až 40 cm a toho slunce tam tolik nemají jako venku.
Rajčata spodní listy, 24.6.2017
Já jsem odstraňovala listy velmi málo, byla z toho džungle. Sousedi odstraňují skoro všechny listy- už začali- a mají velkou úrodu, k plodům se dostane slunce. Takže letos už jsem začala, sice ne tak radikálně, ale většinu listů odstraním.
Kvetení, 14.5.2017
To je překrásný, taky bych se chlubila
Pěstování rozmarýnu, 16.4.2017
Každý rok mi zahynul, tak jsem koupila údajně mrazuvzdorný. Jeden byl venku zazimovaný v listí a druhý ve skleníku-oba jsou K.O.
Už vám leze podzimní česnek?, 10.3.2017
Jižní Čechy 480m n/m zatím nic.
Višeň Carmine Jewel, 12.11.2016
Měla jsem ji ze Zoja, velikost 10 cm, nepřežila první zimu
Název rostliny, 8.10.2016
Může to být Helianthus mikrocefalus, vytrvalá slunečnice.
Co je to za bylinku?, 5.10.2016
Josefe děkuji, opravdu to bude koprník. Syn na něj narazil nekde na karlovarsku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika