Příspěvky uživatele - 44.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt — nemoc, 17.5.2017
Netřeba zakládat nové vlákno. Ano je to padlí.  Zdenek
Modrá vinná réva ke konzumaci, 16.5.2017
V sobotu jsem ho kupoval u brdeika (pan Kotrle). Zdenek
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 11.5.2017
Na tříletém Kiotu jsem o víkendu objevil tři půdky. Radoval jsem se z nich do včerejška, kdy jsem zjistil že zešedly a změkly. Teplota -1 pro ně byla likvidační. Dám jim ještě příští sezonu a potom zvážím zda si nenechám jen jednu meruňku.... celý příspěvek >
Mráz, 2.5.2017
Já se už mrazíků bát bohužel nemusím :( Protože co mělo pomrznout už pomrzlo (2x meruňka, 2x broskev, 1x nektarinka, z větší části angrešty). Takže mrazík do -4 už nemá co vzít. Míň už snad nebude.  Zdenek
Angrešt a rybíz 2017, 28.4.2017
Ten sníh to je fakt katastrofa. Ale zatím tam máte na angrešt nasazeno pěkně :)  U mě snad na ochutnání taky něco zůstane, uvidíme v polovině května. Větvičku mám jen ve vodě, další zkusím dát do země a dám vědět.  Zdenek
Angrešt a rybíz 2017, 27.4.2017
Mám místo ještě na jeden keř. Jelikož rybízů mám dost (5) tak jsem uvažoval že bych zkusil zakořenit větvičku ze stromkového Paxu. Díky tomu že je beztrnný tak by se jako keř mohl hodit. Co jsem se zběžně díval, tak jsem Pax jako keř v nabídce... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 26.4.2017
Myslel jsem že budu mít po angreštech úplně (-4°C). Ale nyní je vidět že cca 20 - 30% plůdků zůstalo. Nejhůř dopadla asi Prima a Pax, na nich je cca 10% plodů. I tak jsem rád že bude alepoň na ochutnání.  Zdenek
Mráz, 24.4.2017
Pod tříletým Koitem jsem "topil" ze čt. na pátek, teplota v 2m -4 zatím nic neopadává, drží ikdyž lehce zatahám. Zkoumat vevnitř jsem nezkoušel. Leskora KO. Angrešty 80% zmrzlo. Dnes "pouze" 0°C Zdenek
Mráz, 21.4.2017
Zbavím se meruněk, broskví, nektarinky, zasadím thuje a budu v klidu jako většina sousedů.  Zdenek
Mráz, 20.4.2017
"Takže teď jen přežít dnešní poslední (a nejhorší) mrazivou noc". Kéž by to byla pravda.  Zdenek
Mráz, 15.4.2017
Kamarád před pár lety stříkal v noci strom vodou, také bylo tuším kolem -4 Jako jediný měl v okolí docela slušnou úrodu meruněk.  Zdenek
Mráz, 15.4.2017
Tak já doufám že mrznout celý týden nebude :) Jinak nové výhonky jsou hodně křehké a já jsem v dost otevřené oblasti, kde docela fouká, takže nějaká plachta by jistě něco vylomila. Ale nezavrhuji ji, jěště to zvážím.  Zdenek
Mráz, 15.4.2017
Já na tříleté Kioto vyzkouším právě ty svíčky. Také u nás bívá o cca 2-3 stupně míň než předpovídají.  Zdenek
Jak přežily jednotlivé broskvoně zimu?, 15.4.2017
Zdaleka nemám tak široukou řadu broskvoní. Můžu jen napsat zě tříletá Redhaven cca 10 květů, tříletá Venus cca 20 květů, dvouletá Chreshaven cca 5 květů. Zdenek 
Rozkvétající broskvoně, 12.4.2017
Nakonec jsem na tříleté Redhavennce a Venusce cca 20 květů našel. Tak na ochutnání bude (- 22°C)  Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika