Příspěvky uživatele - 144.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký vybrat bazén?, 10.7.2016
My máme iba nafukovacie a je síce pravda že životnosť je kratšia mne cca 5 sezon. Ale kúpeme sa iba tri či štyri mesiace a potom mám dvor prázdny pre iné aktivity.  Pri cene bazénu cca 50-70€ neriešim životnosť.  Ale fitráciu iba... celý příspěvek >
Vysvětlivky pro naprosté laiky, 27.4.2016
AK tomu nerozumiete máte tri možnosti.  1. Nesadiť nič. Nik vám nenaleje skúsenosti do hlavy. Takže aj tam vám to zájde.  2. Objednať si a platiť záhradníka. Ten sa o to postará.  3. Niečo si naštudovať. Aspoň základy a... celý příspěvek >
Zákaz používania Roundupu, 24.4.2016
K tomu iba dodám že konečne.  Síce sú situácie kde sa bez totálneho herbicídu ťažko zaobísť, ale takéto masívne používanie ako je v poslednej dobe určite nie je žiadúce. 
Řez josty, 17.4.2016
Ak je iba teraz zasadená tak by som to ostrihal na dve očká.  Kľudne za tými čo sú narašené. 
Odkopek rybízu, 10.4.2016
Zrejme máte stromkový.  A ten je pravdepodobne vrúbľovaný na meruzalke zlatej. Ano odkopok môžete odobrať a vysadiť na trvalé stanovisko a v auguste, alebo na budúcu jar navrúbľovať. 
Kvalitni drtic vetvi, 19.3.2016
Zdravím. Ja mám nožový z mountfieldu. Zatial spokojnosť. Funguje a musel som meniť už nože. Ale poštiepkoval som toho ozaj hooodne.  Myslím že záleží od cenovej hladiny.  Medzi tými lacnejšími je to asi jedno po akej značke... celý příspěvek >
Čmeliak, 28.2.2016
By som sa chcel spýtať či niekto chová aj čmeliaky.  Nejaké rady a skúsenosti na začiatok.  Vyrobil som prvý čmelín a teraz riešim či si nájde kráľovná sama či mám nejakú dakde zháňač. Ani netuším kde. 
Sekera Fiaskars X27 nebo Gardena 2800S, 28.2.2016
Nemám síce možnosť porovnať. Mám iba Fiskars (spokojnosť). Ale rátajte s tým že tú ťažšou hlavu aj musíte zakaždým zodvihnúť.  Neviem aké množstvo sekáte, ale ja som s mojou 25-kou nemal problém ani poleno 80-90cmx33cm dubinu širokú... celý příspěvek >
Ředkvičky v truhlíku - jakou odrůdu?, 27.2.2016
Záleží od oblasti. Ja už cca 10 dní mám zasadené v skleníku reďkovky, šalát a špenát.  Zajtra asi dosadím niečo reďkovky aby to postupne dorastalo. 
Kompostovanie, 24.2.2016
A tá kopa je na malej záhrade úplne vzhľadná? Ja mám plastové kompostéry 2. Je pravda že jeden mi bol málo ale sú to tie malé Neviem 350 litrové asi.  A pokým naplním jeden druhý mi skompostuje.  Trávnik mám iba asi 20 m2. Tak... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 3.2.2016
Robíte s toho zbytočnú vedu.  Ja som vlani v skleníku sadil hlbšie (odrezal som prvý pár listov) a zasadil asi 15-20 cm hlboko.  Rajčiny nemali žiadny problém rodili až do jesene. A to som do skleníka lial kubíky vody takmer denne.... celý příspěvek >
Japonske star, 4.1.2016
Zatial jediný si ty kto tu koho uráža.  AJ ja som vďačný za novinky zo sveta, ale tomuto hádam sám neveríš.  To sú fotky vhodné tak do nového času. Sám som vlani sadil nové odrody viniča na ochutnanie. Nebránim sa novinkám, Toto... celý příspěvek >
Japonske star, 4.1.2016
Ani ja tým fotkám na 99% neverím. Dokonca podobné fotomontáže som skúšal robiť.  pre zábavu :D
Rajčata 2016, 27.12.2015
ďakujem za odpoveď. Ale pestovať to budem iba v skleníku. Nemám inú možnosť. Nebudú im vadiť vyššie teploty?
Rajčata 2016, 27.12.2015
Vážení som sa stratil. Akú odrodu by ste mi odporučili do skleníka na juhu slovenska? Nejakú cherry a nejakú klasickú. Vlani som mal prvý raz niečo od priekupníka a neviem ani čo to bolo. Tento raz by som to chcel už aby som si vysial sám čo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika