Příspěvky uživatele - 234.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
neznám v našem okolí Hodonína místo, kde šv.domácí v plodnosti netrpí šárkou. Plody z infikovaného stromu jsou drobnější, bez chuti a cukernatosti. Aké máte odrody sliviek? Ktoré odrody hodnotíte u vás ako najodolnejšie na šarku?  ... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Já si dovolím hodnotit odrůdu jen pokud mám od ní alespoň 10 stromů. U jednoho nebo tří stromů je to jak na houpačce. Tak určite z jedného stromu sa nedajú robiť závery, máte pravdu.Strom nemusí byť vydarený. Ale už z troch stromov by som závery... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Na povidla zatím používám drobné plody Domácí švestky.Jsou z nich nejlepší. Máte pravdu pani Jiřina nie je nad Domácu slivku.Je vo vašej oblasti rozšírená šarka?     Jano
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
když jiné slivky momentálně nemáš je dobrá i G. na lekvár. Mám aj iné odrody, ale je pravda že Valjevku nemám.Je to možné že je z nej dobrý lekvár.Ale čo som tu o Valjevke čítal tak pestovatelia ktorí ju majú tak ju až tak moc dobre nehodnotili.... celý příspěvek >
Peach Shimizu ice, 20.11.2016
do reklamy k sorte sa dá napísať hocičo. S týmto prišla na trh aj Benedicte, a ukázalo sa že to bol iba bluf (môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti).  Tak isto je to aj s odrodou višne Gerema a s jej rezistenciou na moniliózu.Tento rok na jar... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Pani Jiřino ako je to vo vašej nadmorskej výške s dozrievaním u odrody Tophit? Dozrieva u vás každý rok? Aký je rozdiel v dňoch medzi dozrievaním Tophitu a Presenty.     Jano
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.11.2016
Takže, tak akorát na jídlo a do buchet Gabrovská je dobrá aj na lekvár-povidla.     Jano
Zelená skalice i proti kadeřavosti?, 19.11.2016
Zelená skalica sa používa najmä proti machu v trávniku a chloróze rastlín. Áno, na obale je uvedená aj účinnosť proti kučeravosti, ale nemyslím si že práve síran železnatý by bol na tento účel najvhodnejší. Ako prvý postrek proti kučeravosti sa o.i.... celý příspěvek >
Haroma, 30.10.2016
V Německu je Haroma tolerantní k PPV a dozrává krátce před Domácí. Ale ako som sa tu dočítal z diskusie o Harome tak táto odroda dozrievala hodne neskoro-pozdě po Domácej.     Jano
Merkur, 6.9.2016 Obsahuje fotku
Merkur-koniec seriálu. Dňa 9.4.2016 som v príspevku avizoval zámer priebežnej fotodokumentácie stromčeka Merkur na M26, zasadeného v r.2012. Snáď sa mi sľub podarilo dodržať. Do oberačky zostáva pár dní, takže posledná rekapitulácia (fotky od apríla... celý příspěvek >
Kompost, 18.11.2014
Urcite, ze v urcitej miere anaerobny proces je OK. Ale viac aerobnych procesov kompostovaniu len pomaha. Na youtube su aj nejake videa, na ktorych sa fanatici prebiehaju kto rychlejsie dokaze skompostovat zahradny odpad. Niektore rekordy su na... celý příspěvek >
Kompost, 18.11.2014
Anaerobny proces nie je pre kompostovanie dobry. 1. Jednak to smrdi, co by mohlo zahradkarovi vadit. Aj susedom. Mozu vznikat toxicke latky. 2. V takomto prostredi sa rozsiria nespravne mikroorganizmi. Napr. hnilobne bakterie. Asi to nerobi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika