Příspěvky uživatele - 214.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovocné stromy ve svahu, 22.2.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem to tam na podzim zasadil a bojím se tam jít podívat, kolik toho přežilo zimu. J.
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 21.2.2017
youtube - Hidden Adjustment Screw On Walbro Carburetors
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 21.2.2017
Tady je to - Walbro
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 20.2.2017
Dobrý den. Co kdybyste zkusil najít dokumentaci k uvedenému karburátoru, případně i nějaké video? Vždyť neuvádite ani typ stroje, ani typ karburátoru ani výrobce! Taky bych se rád poučil. Děkuji. J.
Teploměr, 3.2.2017
Dobrý den. Můžete dát odkaz, nebo typ Datalogeru prosím? Děkuji. J
Natírání kmenu vápnem, 11.1.2017
Cituji: "No a dnes je podle mého přesně ten den, kdy je teplota okolo nuly, ale praží slunce a ohřívá tmavé, vápnem nenatřené kmeny na teplotu nad nulou, aby v noci přišel třeskutý mráz a napáchal na kmenech škody." Prosím o info, jestli máte... celý příspěvek >
Ovocné stromy ve svahu, 11.10.2016
Dobrý den. Prosím o radu, jak postupovat při osázení svahu ovocnými stromky. Mám v plánu vysadit řady stromků v mírném jihovýchodním svahu. Jedná se o durandzie-místní?, klasické švestky-místní?, jabloně Rubinola, hrušně Konference,... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita struny, 6.9.2016
Dobrý den, už se to řešilo tady. Dejte si na youtube hledat: Snadné odvětvování stromu motorovou pilou. Bratr dělal dlouho v lese jako pilčik a žádnou pilu nezadřel i když odvětvoval podobně. Já mám pil a křovinořezů několik a taky jsem nic z toho... celý příspěvek >
Brambory v květináči, 16.8.2016
Brambor byl konzumní z obchodu a byl zasazený do substrátu pro výsev s hnojivem. Pak už to nebylo hnojeno. Bylo to na zkoušku a byl jsem překvapený, že všech 57 brambor bylo zdravých, na rozdíl od brambor na poli, kde bylo dost pohnilých, strupatých... celý příspěvek >
Brambory v květináči, 15.8.2016 Obsahuje fotku
Zasadil jsem bramboru do květináče. Více na foto v příloze. Jenda
Identifikace prosím, 10.8.2016
Dobrý den. Všem velmi pěkně děkuji. Mějte se fajn. J.
Identifikace prosím, 9.8.2016
Všem moc děkuji. Ježatka kuří noha. Mějte se fajn. J
Identifikace prosím, 9.8.2016
Díky za komentář, ale nemohl byste prosím napsat co se to ježí? Děkuji.
Identifikace prosím, 9.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím pěkně o radu, co je na foto. Výška je teď asi 50 cm. Děkuji mockrát. J.
Kruhy v novom travnom koberci, 31.7.2016
O chorobách a škůdcích trávníku si můžet přečíst více zde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika