Příspěvky uživatele - 214.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupe hadice 3/4 na zahradu, 29.7.2016
Dobrý den. Kromě Valmonu mám i tyhle: TUBI Zahradní hadice žlutá Profi 3/4" - 50 m 1173,70 Kč TUBI Zahradní hadice žlutá Profi 1" - 25 m 735,08 Kč
Voda zo strechy - bude závadná?, 19.7.2016
Dobrý den. Mám 200 L sudy do kterých teče voda ze střechy. Z těchto čerpám vodu opatrně, abych nerozvířil kal, přes jemný filtr do 1000L ibc na kopci, a z tohoto pak odebírám vodu samospádem přes další sítkový filtr na závlahu. Když vyprázdním sud,... celý příspěvek >
Nezávadnost kartonu a mulčovacích textilií, 9.6.2016
Paní Eriko. Doufám, že se brzy pochlubíte svými pěstitelskými úspěchy a přidáte nějakou dobrou radu. Kartony dávám na chodníky mezi vyvýšené záhony, ať neprorůstá plevel a na ně proschlou trávu ať je neodfoukne vítr a líp to vypadá. K jahodám dávám... celý příspěvek >
Zaschnutí části stromu, 8.6.2016
Taky mi tak odešla jedna 3 letá švestka. Zjistil jsem to 21. 05. 2016 po tom, jak byl 17.05. mráz. Měla opadané uschlé listí. Jestli je suché i dřevo jsem ještě nezkoušel.Kolem je ještě 5 třešní, 4 jabloně, 4 hrušky a těm se nic nestalo. Jsem z... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 30.5.2016
Páčka plynu je jedná věc a spínač elektriky je zase něco jiného. Máte ho v pozici 1?
Nádrž na míru pro zavlažování na balkóně, 18.5.2016
Dejte do vyhledávače: Plastové přepravky. Když jich spojíte 2, nebo 3, tak to budete mít ok. Samospád je dobrá věc.
Problem s plotem, 9.5.2016
2 metry od plotu do vyšky 3 m bych natáhl stínící sítě na plot.
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 5.4.2016
rezavě červená rez na kůře kmenech jabloní
Věřte - nevěřte, 25.3.2016
To je dobré, přišel jste na nový způsob skladování jablek, pro ty co nemají sklep. :-)
Cibulky - zničení, 5.3.2016
Nemáte foto, prosím?
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 26.2.2016
128.198 napsal jste to pěkně. Děkuji. Taky mám jednoho takového arogantního parchanta souseda. Někdy mám takové nervy, že bych majitele i jeho psa roztrhal na cucky. Několikrát jsem mu říkal, že když se mu štěkot jeho psa líbí, tak nech si ho... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 21.2.2016
Myslíte, že přežije když se ho pokusím přesadit? Dobrý den. Přesazoval jsem několik podobných stromků a všechny rostou dál. Jen to chce co největší bal. Jsou tady podobné diskuse, pohledejte. Já bych ho určitě přesadil. J.
Šišky do kompostu?, 26.1.2016
Já bych je použil podrcené na posyp chodníčku v místě, kde mám zasazené douglasky, kanadské borůvky, brusinky a Libavku (Gaultheria). J.
Jak loupat ořechy, 20.1.2016
Napsal to přesně:" Vrtačka je vypnutá a čelist zasunuty co nejvíc dovnitř. Takže v hlavičce je otvor, který ruzlouskne skořábku na několika místech." Čemu nerozumíte?
Husqvarna 136 přidřená, 31.12.2015
Můžete prosím napsat cenu dílů, které jste teď vyměnil? Děkuji. J.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika