Příspěvky uživatele - 74.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik sazenic převislých muškátů do květináče, 4.4.2008
Já bych to typovala tak na 2 sazenice. Pro svůj růst potřebují dostatečný prostor, aby rostlinka mohla růst a sílit Majka.
Třezalka rozložitá, 4.4.2008
Sice žádná odezva na tento článek nebyla, ale mohu se podělit vlastní zkušeností. Na podzim jsme ustřihli řízky, dali na záhon pod sklenici a nyní již máme nové sazeničky. Vzhledem k tomu, že koupě nebyla laciná, 190,- Kč, tak jsme za tyto přírustky... celý příspěvek >
Macešky, 2.4.2008
Dobrý den. Macešky jsou nenáročné rostlinky.Každý rok vyséváme semínka a druhý rok krásně kvetou. Někdy i v tom samém roce. Přes zimu jsou venku, jen je chráníme chvojím. Letos je již máme venku v truhlících a dělají parádu.Snáší i mrazy, ohnou se a... celý příspěvek >
Citroník, 21.3.2008
Jen tak ze zvědavosti jsem vysadila semínka z vymačkaného citronu. Vzešla a rostou. Bude z nich něco? Stačila by dekorativní rostlinka. M.
oprava kamenné koryta, 27.2.2008
Mám dotaz. To necháváte vodu v korytu i přes zimu? To se pak nedivte, když voda zmrzne, že koryto praskne. Ale kam s leknínem? Já osobně vysypávám na zimu i hlínu z venkovních ozdobných beton. květináčů,aby nepraskly.
borovička, 27.2.2008
Vtipná odpověď. Je vidět, že i zde se dá zasmát a ne jenom kritizovat, jak je to bohužel v jiných příspěvcích. M.
krokusy, 26.2.2008
Nejlépe je ihned vysadit. Pokud nepokvetou letos, tak určitě příští rok a cibulky zesílí. Já jsem osobně koupila v OBI před 14 dny rychlené krokusy v kelímku, z větší části po odkvětu, ihned zasadila a dnes tam mám první květ. Marie
Petunie ze semínek, 25.2.2008
Dobrý den. Několik let jsme pěstovali petunie ze semínek. Vyjde to podtatně levněji, ale nesmí se hledět na práci co to obnáší.Takže " - nejprve vysét do truhlíčku a nechat doma v teple a na světle, dokud semínka nevyklíčí. Poté... celý příspěvek >
Škůdci na oleandru, 12.10.2007
Díky Hanko za radu. Na jaře určitě koupím tento přípravek. Teď již mé oblébené oleandry připravuji k zimnímu spánku. Je to trvalý problém,kam s nimi na zimu, zvláště ty větší. Nakonec skončí ve sklípku s minimálním světlem.,ale přežijí. Neovedu... celý příspěvek >
Zatravnění střechy přístřešku, 5.10.2007
Prosím o radu jak postupovat s výsevem trávy na střeše přístřešku. Strp je proveden klasicky - hurdisky, beton, lepenka. Než dáme hlínu a vysejeme semena, rádi bychom věděli, zdali s tím má někdo zkušenosti, jestli je třeba pod hlínu dát nějakou... celý příspěvek >
Bouganvillea, 26.9.2007
Od letošního léta mám taktéž tuto květinu. Zatím je stále venku. Potřebovala bych poradit nežli ji dám na zimní odpočinek do chladné a světlé místnosti, jak zde již bylo zmíněno, jestli provést sestřih, nebo až na jaře. Děkuji za případnou odpověď.... celý příspěvek >
Vanila, 5.9.2007
Obdržela jsem řízky zelené rostliny s názvem Vanila. Pěstuje se v truhlících, pěstování je prý podobné s muškáty, na zimu ostříhat, nechat zakořenit a na jaře opět vysadit do truhlíků. Je velmi dekorační, proto prosím, kdo má zkušenosti s touto... celý příspěvek >
Rozkvitne večer, kto ju pozná?, 5.9.2007
Ano,souhlasím s předchozím vysvětlením. I já mám tuto pupalku, množí se sama výsevem jako dvuletka a tak mi krásně každý rok ve večerních hodinách kvete.Staré rostliny druhým rokem likviduji a je jí stále plno Vlastně roste sama jako plevel. S... celý příspěvek >
Kamélie, 28.7.2007
Děkuji za radu. Doufám, že se mi to dle Vaší rady povede a budu mít radost z krásných květů. Marie
oleander - vadnutie kvetov, 3.7.2007
Zdravím. Mám velmi ráda oleandy, se zájmem jsem si přečetla sdělené rady. Letos mi krásně kvetou. Myslím, že to hnědnutí kvůtů je dáno počasím, nesvědčí jim déšť. Též jsem je měla v jednom roce hnědé. Mně ale trápí problém puklic, které se stále na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika