Příspěvky uživatele - 74.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Puklice versus Nurele, 2.7.2007
Ahoj!  S puklicemi bojuji již mnoho let, ale vyhrávají puklice. Zkoušela jsem různé postřiky, ale nic nepomohlo. Jediná a účinná cesta  jejich likvidace je mechanické odstranění (ruce, škopek s vodou a hadřík). Je to na nějaký čas... celý příspěvek >
Kamélie, 28.6.2007
Prosím o radu, jak pěstovat kamélii. Děkuji!
Třezalka rozložitá, 28.6.2007
Ahoj. Před týdnem jsem si koupila v OBI v kontejneru třezalku rozložitou a vysadila na záhon. Učarovaly mě nádherné žluté květy a fakt, že může být umístěná na slunné místo. Ráda bych se ale dozvěděla, jak ji lze množit. Zde jsem vyčetla plno... celý příspěvek >
Orlíček, 27.6.2007
Moc se nám orlíčky líbí, bohužel máme jen jednu barvu, tmavě modrou, jiná semena nám nevzešla. Škoda, že skládka, kam vyséváte semena je někde mimo náš dosah, rádi bychom se potěšili tou krásou a zkusili si vzít pár semínek, snad by vzklíčila. Přeji... celý příspěvek >
Škůdci na oleandru, 27.6.2007
Prosím o radu, jak se zbavit puklice z oleandru a klívie. Zkoušela jsem různé postřiky ale marně. Zabírá pouze mechanické /ruční/ ničení. Pod rostlinou je lepkavý povrch.Děkuji za radu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika