Příspěvky uživatele - 66.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rucni nuzky Bahco, 10.2.2016
Tady mate srovnani klasickych zvejkacek s dvoucepelovyma
Rucni nuzky Bahco, 8.2.2016
Dvousečné s čepelemi proti sobě jsou jedinečné, používám Archman 19 a můžu doporučit.
Vliv podnože na chuť, 22.1.2016
další infomace a zdroje třeba zde (v AJ) nebo celá kapitola v knize Manual of plant grafting, Peter T. MacDonald, kde je zmíněna i možnost zpětné transkripce genu z mRNA podnože do DNA roubu.
Roubovani Durancie na Althanovu, 29.12.2015
nemýlím se pane arogantní všeználku, sám to tak dělám skoro 30 let a vaši metodu jsem také zkoušel a pro krátkodobé uložení většího množství používám. To jestli a jak dlouho vydrží někde na povrchu kde se rychle a neustále mění podmínky je o náhodě,... celý příspěvek >
Roubovani Durancie na Althanovu, 28.12.2015
třeba protože to tak dělal starý zkušený ovocnář celý život, třeba protože v krechtu je stabilní teplota a vlhkost coz je důležité pro uchování roubu po co nejdelší dobu, klidně až do června, nejde o to že tam není mráz, ten nevadí ale důležité jsou... celý příspěvek >
Roubovani Durancie na Althanovu, 28.12.2015
stačí dát rýč na dlouhé toporo a vysekávat. Na druhé toporo přivázat na konec páskou větší šufánek a tím to vybírat. Takto se do těch 120-150cm dá jít, třeba to bude stačit, můžete tam spustit teploměr při různé venkovní teplotě a v různou dobu během... celý příspěvek >
Roubovani Durancie na Althanovu, 28.12.2015
podobný krecht používám už přes 20 let a je to tedy vyzkoušená věc. Já používám cementovou rouru, průměr dle potřeby - množství skladovaných roubů. délka asi 120-150cm (řekl bych, že 1 m pro dosažení dlouhodobě stabiolní teploty může být málo),... celý příspěvek >
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 28.12.2015
Mě by jako laika zajímalo, jak bez laboratoře rozlišit projevy chorob způsobených Pseudomonas syringae od bakteriální spály (Erwinia amylovora) a od Moniliózy (Monilia laxa). Všechno to má stejné projevy, všechno to může spolupůsobit. Jsou nějaké... celý příspěvek >
Roubování, 18.12.2015
Ano, treba letos nekolik silnejsich myrobalanu a korenovych vymladku svestky proste za kuru, daval jsem po dvou roubech jen na jednom se jeden roub neujal. Delam to tak uz 30 let - ze stromu na strom, v dobe kdy se zacinaji nalevat pupeny je... celý příspěvek >
Kde sehnat podnože pod hrušku, 21.11.2015
A co jeřáb?
Kde sehnat podnože pod hrušku, 21.11.2015
Standa má dobrou radu. Kdoule je na tom s afinitou vůči hrušce možná hůř než hloh. Hrušňový semenáč je na tom samozřejmě lépe.
Střemcha - podnož, 19.11.2015
diky za tip, cerapadus bych rad zkusil, muze to byt zajimave i jako podnoz samo o sobe nebo pro mezistepeni ale kde ho sehnat?
Kniha o roubování, 2.10.2015
Pokud nevadi anglictina tak v knize The manual of plant grafting, autor Peter T. MacDonald, je rozsahla tabulka s kompatibilitou jednotlivych drevin a jednotlivych podnozi, serazeno podle latinskych nazvu od str 180 az po str 203.
Střemcha - podnož, 22.9.2015
kdyby to někoho zajímalo tak očka se "chytly",  dalších 14 dní se tvářily živě a pak naráz jako na povel začaly rychle sesychat a je po nich, přitom jsou přirostlá tak pevně, že by se musela vyříznout nožem. Jak jsem v literatuře dodatečně... celý příspěvek >
Jak odstranit kodominantní výhony u švestky?, 16.9.2015
3 a 2 se kříží - jeden z nich musí ven, ja bych dal pryč 3 úplně.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika