Příspěvky uživatele - 17.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování zeleniny pod UV lampou ve sklepě v prosinci, lednu a únoru, 5.1.2017
 Zrcadla logicky moc svetla neodrazi, protoze jsou sediva a neumi svetlo rozptylit.. Asi preto sa zrkadla pouzivaju v optickych pristrojoch, teleskopoch, pretoze dokonale odrazaju svetlo. Skuste si zasvietit na bielu stenu odrazom do oka ale... celý příspěvek >
Elektricky zahradny rosic, 4.1.2017
Ak ma niekto 10 arovy sad a vysoke stromy tak sa oplati ist do vacsieho stroja. Male elektricke rosice su naopak vhodne na male zahrady. Maju vykon vacsinou do 1 kW a daju mensi prietok. Na druhej strane sa da lahsie ukontrolovat smer rosenia a menej... celý příspěvek >
Uzení masa, 3.1.2017
ked uz dub, tak namocit maso v barrique vine
Rajčata 2017, 3.1.2017
Rajciny je treba krotit v raste a to plati zrejme aj pre sklenik. Otrhavat zalistky a zakratit v urcitej vyske. Musite to robit pravidelne, idealne 2x do tyzdna, alebo aspon raz, pretoze rajciny maju stale snahu vyhanat nove vyhonky.
Rajčata 2017, 3.1.2017
na prianie synov pestujem vždy z nových semien  To mate skolenych synov... Prekvapuje ma akych rodicov musela mat sorta Kumato F1, ked presevy maju tak mizerne vlastnosti. Skusenosti su rozne. Na zahranicnych forach si nevedia... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 2.1.2017
Moze prasknut aj... Ak nie je kmen dostatocne dimenzovany na hmotnost oberaca, opice (u nas sa nevyskytuju)...zlodeja (u nas je ich vela)...
Natírání kmenu vápnem, 2.1.2017
Neviem ako u nas... ale na Jalte bola konference medzi 4. a 11. februárom 1945.
Rajčata 2017, 21.12.2016
Možno by bolo dobré založiť tému na túto zeleninu a neprispievať do témy, ktorá je zameraná na rajčiny.
Množení turbo kvasinek, 21.12.2016
včera na trhoch mali turbo punč.  ...že by niečo spoločné s turbo kvasnicami?
Rajčata 2017, 20.12.2016
Moja skusenost je, ze najchutnejsie rajciny su maloplode, alebo so strednymi plodmi. Ktore rajciny z tych velkoplodych by ste povazovali za najlepsie, co sa tyka chuti a vone?
Ubytek vahy po vyuzeni klobas, 20.12.2016
Ake budu klobasky po zosuseni, zavisi od mnohych faktorov, ani zdaleka nie len od sposobu udenia. Napriklad aj od kvality masa, ktore na klobasky pouzijete.
Ubytek vahy po vyuzeni klobas, 16.12.2016
nikdy som podla ttakeho receptu neskusal, ale urcite by mi nechutili (ak ide o klasicke udene klobasky). 
Uzení klobás studeným kouřem, 16.12.2016
ved pise svoje skusenosti so studenym... umys cist?
Jesenno - zimné práce, 13.12.2016
Ake skodlive organizmy sa schovavaju pod travou?
Proti zamrzání jezírka, 9.12.2016
Ja by som sa premrzania nebal. Obavy zvacsa pramenia z toho, ze sa jazierko povazuje za izolovany system. To nie je pravda. Okolity teren, v ktorom je jazierko zasadene, je skoro nekonecny zdroj tepelnej energie. Aj preto premrzanie zeme je pomerne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika