Příspěvky uživatele - 17.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s vyhrabanou trávou?, 14.11.2016
...vsetko spravne, ale do popelnice je travy skoda. Listie trave nevadi....mozete aj zarylovat. Velmi rychlo sa rozlozi, asi rychlejsie ako listie.
Úplné zničenie plevele - názor, 14.11.2016
Pampeliska: Kaslite na letovacku. Usetrite cas a usilovne vyrezavajte pampelisku nozikom. Co najhlbsie. Koren nie je vecne zivy ak budete zvrchu rezat....a zvladnete to, po case sa ich zbavite. Ale treba to robit velmi casto, pretoze tato rastlina... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 11.11.2016
Sused hovoril, ze tento rok bol na orechy velmi zly....asi nejake choroby. Nie je problem aj u vas? Dalo by sa uvazovat s nejakym zmladenim koruny orechu?
Co může být příčinou hnití cibule, 10.11.2016
Hanca, a nestrati cibula ulozena v tej mraznicke chut?
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 8.11.2016
Pise sa tu o poskodenych korenoch... A ja som si myslel, ze pred sadenim je treba korene zastrihnut. Netusil som, ze nesmu byt poskodene. Je pravda, ze vela stromkov som nesadil, ale zatial sa kazdy zastrihnuty chytil.
Réva vinná pěstování bez postřiku, 4.11.2016
Su huby, ktore parazituju na patogenoch. Pytal som sa cloveka, co sa s tym trosku zaobera. Vraj by sa to dalo, ale musis striekat kazdy tyzden, aby to bolo pritomne a zive. Je to skor prevencia... Nesmie sa striekat s chemiou co by zabila tuto dobru... celý příspěvek >
Plnicka klobas, 4.11.2016
Stryko robieval na zabijacky aj klobasky. Az vecer... Teda aspon zarabal zmes zomleteho masa a korenin. Velmi rad som to chutnal ako maly chalan a nik mi nepovedal, ze to je surove maso.
Udena tlačenka, 3.11.2016
Tlacenka "udena" sa da spravit aj tak, ze sa do nej pouzije priamo aj udene maso
Rozehřátí klobás, 2.11.2016
nevytiahne ta voda soli z klobas? (osmoticky) 
Čištění UV lampy, 17.10.2016
Dajte si pozor!!! Co je levne to sa kazi.
Japonská střecha, 13.10.2016
Tradicne Japonci drevo potrebovali, niekedy odlahcene bambusom, "papierovymi" stenami ci inym materialom,...ked prislo zemetrasenie a budova sa zrutila, tak ich to nezabilo... ...nemyslim si, ze EU zaostavala v tradicnej praci s drevom. V... celý příspěvek >
Sušená rajčata - zavařit?, 12.10.2016
Vela energie by ste usetrili, ak by ste stred - jadierka so stavou vybrali a susili len supky. Stavu s jadierkami by ste mohli odlozit "na stavu".
Topení dřevem z palet, 12.10.2016
Ja som palil drevo s klincami, popol daval do zahradky, hlavne k stromom a niektore rastliny vykazovali nedostatok zeleza, hlavne broskyne.
Problém se zelím, 7.10.2016
prava stupavska je len kapusta a sol. Ziadna cibula, jablko, slivka... nic
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
...alebo kupit ovce "s pojazdom" :-)... a bude to bez prace, pripadne prenajat nejakemu chovatelovi na spasanie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika