Příspěvky uživatele - 17.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jesenno - zimné práce, 8.12.2016
Listie nemusite likvidovat. Staci upratat a pouzit na kmpost
Kde koupit čmeláky na opylení, 5.12.2016
..a slnecne dni sa nedaju nakupit?
Jak se zbavit krtka, 5.12.2016
proti krtkom predavali take gulicky a pachlo to intenzivne po pomarancoch. Intenzivna vona, extremne, ako dezodorant do wc pisoarov, aj hmota vypadala podobne. zdaleka prijemna vona... Nieco na tom bude.
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 1.12.2016
Zdravim vsetkych. Ja si myslim, ze kazdy pohlad na vec je ok. Niekto sa podeli s osobnymi skusenostami, iny len s informaciami z druhej ruky alebo literatury. Je na kazdom, co si z toho zoberie a ako to vyuzije. Osobne skusenosti su podla niekoho... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 30.11.2016
vsetci tu diskutuju, akoby zaroven aj kostovali nejaku palenku
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 30.11.2016
Bio postreky sa casto s chemickymi vylucuju,...jednoducho preto, ze ide o uslachtile huby resp. ine mikroorganizmy citlive na uvedene chemicke postreky. Vlastne bio fungicidy su mikroorganizmy pribuzne tym, co sposobuju chorobu rastlin. Ja to... celý příspěvek >
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 29.11.2016
Vy svojim prispevkom ste poradili co?
Biologická ochrana rajčat proti plísni, 29.11.2016
Ja by som nerobil finalne rezultaty ako predchodzi prispievatelia. Existuju biologicke postreky, na ktorych stavaju aj profi farmy, vratane vinic vo Francuzsku. A udrzat hrozno zdrave je vacsi kumst ako rajciny. Ide o paraziticke huby, ktore... celý příspěvek >
Buxus - je to škůdce či choroba?, 24.11.2016
Klucovy je fakt, ze ked uvidite na rastlinach husenicu, znaci to, ze tam rastie uz peknych par tyzdnov. Cize ak mal niekto uz tohto skodcu, treba postriekat preventivne v strede aprila, este ked su rastliny krasne a zdrave a cerstvo vyrasili. Vtedy... celý příspěvek >
Buxus - je to škůdce či choroba?, 23.11.2016
Nevsimavy zahradkar zisti problem, ked su husenice uz motyle. Takze prilis neskoro. Rastlina vyschyna pomaly a ja som v lete tiez zavlazoval, kym som nezistil, co je problem. Teraz asi nema zmysel striekat. Pisem asi, pretoze je nenormalne teplo a... celý příspěvek >
Rez marhule, 18.11.2016
Zahradkar bez mindrakov si pozrie video, nieco sa pouci, alebo si pomysli, ze nic nove v nom pre neho nebolo, pripadne si povie, ze to bol z jeho hladiska.nevydareny film. Nebude si liecit svoju agresivitu, ako to casto vidime nielen na tomto... celý příspěvek >
Rez marhule, 18.11.2016
Mam radost, ze na fore mame takych odbornikov, mozno buducich profesorov, doslednych a bezchybnych pedagogov.
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 16.11.2016
Mozno v navode o tom nieco bude...
Rez marhule, 15.11.2016
pripajam dalsie videa na tuto temu: video 1, video 2.
Rez marhule, 15.11.2016
nemoze ist o nedorozumenie v terminologii? Dva roky za sebou, ked nasa marhula zakvitla a odkvitala, bolo pocasie skor predjarne, urcite nie jarne....aj preto sme nemali skoro ziadne plody.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika