Příspěvky uživatele - 225.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Teď a nebo na jaře?, 1.11.2015
Prosím o radu zda zarýt granulovaný hnůj teď na podzim a nebo poházet na sníh a nebo zapravit do země až na jaře?Máme zahrádku asi dva ary.
Šok zs králíky, 28.10.2015
Podle všech Vaších názorů to asi vypadá na mor.Králíky jsem zakopal ani mne nenapadlo nechat udělat pitvu.Je fakt že se někdy stane že nějaký králík uhyne ale v takovém množství to jsem ještě nezažil. Ale život je život, přes zimu si odpočnu a v... celý příspěvek >
Šok zs králíky, 27.10.2015
Omlouvám se moc že jsem dříve nemohl reagovat na vaše dobré rady. V naší rodině se králící pěstovali snad odjakživa, já jsem chov převzal po svých rodičích před dvaceti lety.Zkusím odpovědět na pár dotazů. 1.Naší kralíci jsou chováni jako v... celý příspěvek >
Šok zs králíky, 26.10.2015
Ještě jeden dotaz.Týden před tím jsem několik králíků zabil a jsou v mrazáku.Můžu je požívat Dík
Šok zs králíky, 26.10.2015
Takový šok jsem zatím nikdy nezařil.Krmím králíky suchým jetelem a senem, jednou týdně trochu pšenice a nějaká padaná jablka.Večer jsem nakrmil, vše bylo v pořádku a ráno příjdu a dva kotce plné králíků které zrovna zabíjím jsou ráno kopytem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika