Příspěvky uživatele - 196.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neudržovaný starý černý rybíz, 25.1.2015
Nedávno jsem narazil na zajímavé video o střihu drobného ovoce. Pro inspiraci je to zde.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 17.1.2015
Crimson Crush je F1, mají to tam uvedené. Bohužel semena mají být na truhu až v roce 2016, letos prodávají jen rostlinky a ty zasílájí pouze v UK. Také jsem uvažoval, že je koupím, ale musím rok vydržet až budou prodávat semena.
Rajčata pro sezónu 2015, 11.1.2015
Pokud jde o choroby a škůdce rajčat, tak pro majitele mobilu s androidem existuje šikovná aplikace „Purdue Tomato Doctor“ která se dá stáhnout na Play Google stojí asi 20,- Kč. Aplikace byla vyvinuta na Purdue University v USA a jsou zde fotografie a... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 10.1.2015
No tak 650 m n.m. je už dost, pro vás by byla vhodná nejranější rajčata např. Stupické polní rané, které se doporučuje pro okrajové polohy. Nedokážu odhadnout, kdy ve vaší poloze hrozí poslední jarní mrazíky. Jakmile riziko mrazu pomine, měla byste... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 3.1.2015
Já jsem koupil Sungold minulý měsíc zde. Viděl jsem i v nabídce AEV-VS, ale to by bylo ještě dražší.
Odrůda vhodná pro alergiky?, 6.12.2014
Holandské odrůdy Santana a Elise jsou uváděny jako vhodné pro alergiky. Obě jsem na jaře nasadil. Jinak v Holovousích proběhl vyzkum našich odrůd viz zde. Mezi odrůdy s nízkým obsahem alergenu Mal d1 patří Topaz a Jonagold naopak vysoký obsah... celý příspěvek >
Tipy kde nakupovat hnojiva, 29.11.2014
Každý rok na jaře mívá Mountfield akci na hnojiva a substráty. Letos jsem tam kupoval pytle Cererit 10 kg za 179. Podobné akce mívají na jaře i hoby markety, ale ty nemám v místě.
Jakou vybrat strunovou sekačku do 1500,- Kč, 26.10.2014
Sekání uvedené plochy vyžínačem by bylo moc pracné. Raději bych zvolil elektrickou sekačku na 4 kolech např Stiga Collector 34 E, která se dá pořídit do 1500,-.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 13.10.2014
A co třeba tohle.
Záchrana rajčat, 24.9.2014
Já jsem sice letos žádnou folii ani textilii nepoužil, ale když jsem jí v minulosti používal tak spíš za účelem zabránění růstu plevele. Pod průhlednou folií by zřejmě byl skleníkový efekt, ale je otázka jestli by z toho měly větší užitek ty rajčata... celý příspěvek >
Pijavice, 9.8.2014
Pijavice nemá přirozené nepřátele takže ryby to nevyřeší. Pokud tam nemáte nic živého tak místo Sava použijte modrou skalici. Nebo jezírko vypustit a pijavice vysušit.
Dicotex, 31.7.2014
Já bych s tím králíkem počkal, až bude ošetřená tráva odsekaná. Dicotex obsahuje několik látek, je tam 2,4-dichlorfenoxyoctová kyselina která je hormonálně aktivní a možný karcinogen,  MCPA je toxická a také možný karcinogen, dicamba je... celý příspěvek >
Hniloba angreštu, 11.6.2014
Mě to dělá jen odrůda Invicta, ostatní jsou dobré. Určitě je to od slunce a vysoké teploty, protože před těmi vedry to tam nebylo.
Co je to na svestce II, 3.6.2014
Asi larva mery skvrnité mebo jabloňové. Je to savý škůdce, ale když je jich víc. Jedna velkou škodu neudělá.
Královna Hortenzie, 2.6.2014
Do týdne? To je zvláštní ta moje bude zralá odhadem tak za měsíc. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika