Příspěvky uživatele - 196.223

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro sezónu 2014, 9.1.2014
Poštovné z USA má na ebay každý prodejce jinak. Nedávno jsem nakupoval semena u prodejce z USA a měl u každé položky napsané poštovné 3,90 USD, když jsem ale dal do košíku 3 odrůdy tak se mi snížilo celkové poštovné na 1,90 USD, proto je výhodnější... celý příspěvek >
Prosím o radu k přihnojení, 26.12.2013
Neuvádíte čím jste v posledních letech ty jabloně hnojil. Já bych dal ten Cererit podle doporučení výrobce ke každému stromu 500-600 g na plochu 10m2 (tj. poloměr asi 1,8m kolem kmenu) případně podle velikosti koruny. Nejlépe koncem zimy na sníh, aby... celý příspěvek >
Rotavátor robix 156 dm alebo KF 04 quantum 60, 15.12.2013 Obsahuje fotku
Na KF 04 se dělá i kvalitní řetězová převodovka s širším rozchodem kol pro orbu, kde je výhodou větší stabilita.  Pro KF 04 quantum je oproti Robixu velké množství příslušenství. Kvalita je srovnatelná s Robixem, který je ale dost předražený... celý příspěvek >
Rotavátor robix 156 dm alebo KF 04 quantum 60, 15.12.2013 Obsahuje fotku
KF mělo řemen v těch starších převodovkách, v nových už není.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 10.12.2013
Není mi úplně jasná ta věta o triploidech a zdrobňování. Chápu to dobře, že jabloně ketré se opylují pylem vlastní odrůdy zdrobňují plody?
Ošetřování, ochrana meruněk, 27.11.2013
NPK bych určitě k ovocným stromům nedával, protože obsahuje chlor. Cererit je lepší.
Rotavátor robix 156 dm alebo KF 04 quantum 60, 30.10.2013
Tady jsem objevil nějaké video. Snad by to mělo i orat.
Nejlepší slivoně na sušení, 20.9.2013
Letos jsem poprvé zkoušel sušit Top taste a je výborná, z toho co mám určitě nejlepší. Má hodně vlákniny i cukru, usušením se mírně zvýrazní kyselinka ze slupky, což je zde ku prospěchu, protože v čerstvém stavu je až přeslazená. Docela chuťově... celý příspěvek >
Červivá, pihovatá jablka, 29.7.2013
Nebylo by možné použít potravinářský chlorid vápenatý? Je to 40% roztok.
Je to rez a co s tím?, 6.7.2013
Pokud je to skvrnitost listů třešně a višně tak už se s tím teď nedá nic dělat. Stříká se koncem května. Důležité je odstranit spadané listí kde houba přezimuje.
Obaleč švestkový - 1. generace, 21.6.2013
Také jsem nevěděl proč mám švestky poškozené jen na povrchu a uvnitř žádný červ, až jsem na jednom plodu objevil zobonosku ovocnou se zapíchnutým sosákem. Tak jsem jí ho tam zamáčkl nadoraz. Švestky jsem samozřejmě postříkal přestože v tuto dobu... celý příspěvek >
Listy na hrušních, 7.6.2013
Pravděpodobně je to vlnovník hrušňový. Roztoči nejsou vidět
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 26.5.2013
Vypadá to určitě na nějaký herbicid. Pokud jste nic nestříkala, mohlo to při silném větru přilétnout ze sousedního pozemku.
Pěstování rajčat 2013, 9.5.2013
NPK v době vegetace není vhodný, obsahuje chlor. Chlor blokuje tvorbu kořenů a z listů se ztrácí chlorofyl. Když už, tak Cererit.
Jaký je to škůdce?, 8.5.2013
Zřejmě sviluška, je na to postřik nissorun.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika